FTS Florbal Náchod – FBŠ Jihlava 6:3 (3:0, 0:0, 3:3). Utkání hned na úvod začalo v poměrně rychlém tempu. Vzájemnou přetahovanou o první vstřelenou branku ukončil v začínající 4. min. kapitán domácích Čejpa. Do střeleckých statistik se ještě do konce prvního dějství stihli zapsat Korec a Čiháček.

Druhé dějství nabídlo opatrnější hru. Hosté se zaměřili více na obrannou činnost a stále častější byly jejich nebezpečné výpady. Bezchybně chytající Hála a čistá hra Náchoda byly hlavní důvody toho, že stav 3:0 ve prospěch domácích zůstal na konci druhé třetiny nezměněn.

I přesto, že trenér Havel před závěrečnou třetinou nabádal své hráče ke stejně zodpovědné hře, dokázal se hned v první minutě prosadit hostující Paul. Na tuto branku odpověděli náchodští hráči v rozmezí od 7. do 15. minuty třemi brankami. Útočná aktivita hostů po vstřelení branky pokračovala, skóre se jim však opět povedlo změnilo až v 18. minutě, kdy se opět trefil Paul. Stejný hráč dokázal ještě před koncem utkání dovršit hattrick a korigoval na konečných 6:3.

FTS Florbal Náchod – SK JeMoBu 9:2 (4:0, 2:2, 3:0). Tempo utkání diktovali již od začátku utkání hráči Náchoda. Útočné snažení domácích dokázal přetavit v úvodní branku Matyska. Napodobit ho dokázal nejprve ve 12. min. Jenka a následně obránce Jirák, který v 15. min. zvýšil na 3:0. Když v závěru první třetiny upravoval Korec na 4:0, vypadalo vše pro domácí hráče nadějně.

Počátek druhého dějství se nesl ve stejném duchu jako první třetina zápasu. Brankostroj domácích se na plné obrátky rozjel opět v 5. minutě, kdy se trefil Hauschke a pokračoval brankou Korce. Jistý zmar hostů dokázali ukončit nejprve ve 14. min. Čech a následně Štěpán, který snížil na 6:2.

Poslední třetina zápasu pokračovala útočnou aktivitou domácích. I přes množství spálených příležitostí se dokázali prosadit i brankově. Nejprve ve 12. min. dovršil hattrick Korec a v minutě 14. střídající Haklička. Když v 15. minutě svoji čtvrtou brankou zvyšoval Korec na 9:2, začalo si publikum žádat „desítku“, které se nakonec nedočkali. Jediným černým okamžikem utkání bylo zranění Jiřího Vlčka, který musel odstoupit již po první třetině.

Sestava Náchoda: Hála – Jan Jirák I., Hauschke, Korec, Čejpa, Jenka – Feistauer, Moravec I, Jan Jirák II, Čiháček, A. Moravec – Pádr, Vlček, Matyska, John, Vídeň. (vl)