FUTSAL: Běloveští doma přehráli Kadaň

Náchod - Druholigoví futsalisté Náchoda zvolna stoupají tabulkou vzhůru.

8.12.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Petr Roubíček

Ve víkendovém utkání doma přehráli Betis Kadaň a po deseti odehraných kolech se posunuli na sedmé místo.

SK Goll Běloves - Betis Kadaň 8:4 (2:1)

Domácí začali dobře a už po třech a půl minutách se dostali zásluhou Pejchala do vedení. O další tři minuty později se však hosté dočkali vyrovnání. Byl to ale opět Pejchal, který na konci jedenácté minuty strhl vedení na stranu Bělovsi - 2:1.

Už po jednačtyřiceti vteřinách druhé půle dával domácí Nožka na 3:1, čtvrtý gól přidal za další minutu Srkal, a dobrý vstup do druhé půle podtrhl pátou brankou na konci páté minuty opět Srkal. Domácí byli při chuti a na začátku desáté minuty už to bylo po trefách Chmelíka a Nožky 7:1. Běloves pak ale nepochopitelně slevila a Kadaň postupně snížila až na 7:4. Poslední slovo si ale vzal Srkal, který v čase 19:55 uzavřel na konečných 8:4.

Václav Přibyl, asistent trenéra SK Goll Běloves:
„V prvním poločase to byla přetahovaná o výsledek, ve druhém to však byl z naší strany futsalový koncert a konečný výsledek hovoří jasně.”

Fakta - branky: Marek Srkal 3, Jan Pejchal 2, Lukáš Nožka 2, Jakub Chmelík - Robert Pálinkáš 2, Aleš Verner, Jan Pavlica. Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Jan Krupa. Delegát: Jan Pavlas. Sestava SK Goll Běloves: Čejchan, Pejchal, Diviš, Kudláček, Chmelík, Srkal, Hlava, Hauschke, Nožka, Vacho, Kozák.

Další výsledky:
F.A. Zole Č. Lípa - Slavia Liberec 2:7, Benešov - Chotěboř 3:7, Hradec Králové - Tábor 5:1, Démoni Č. Lípa - Olympik Mělník 4:6, Turnov - Litoměřice 1:2.

8.12.2011 VSTUP DO DISKUSE

Dopravní nehoda dvou osobních automobilů v Jaroměři.

Zaparkoval nárazem do auta a lampy

Přišli: M. Malý (vlevo stojí), po jeho levici M. Hofman, J. Mach (vlevo sedí), S. Polomský (uprostřed sedí) a J. Macháček (vpravo sedí). Děkovali předseda KFS V. Andrejs (vpravo stojí), předseda OFS P. Vítek (uprostřed stojí) a místopředseda OFS P. Vokál.