Futsalisté opět zaváhali, dno tabulky je už blízko

Náchod-Druholigoví futsalisté Golla Běloves se po další domácí porážce dostávají do potíží. V průběžné tabulce skupiny Západ je dělí od posledního už pouze bod.

24.11.2011 3

Přestože měli futsalisté SK Goll Běloves proti Hradci několik světlých momentů, soupeři nakonec podlehli 0:5. Foto: Zdeněk Majer

Goll Běloves Hradec Králové 0:5 (0:1). Druhý celek tabulky byl po celé utkání lepším týmem, i když mu domácí ještě v první půli zdatně sekundovali. Opět je však srážely vlastní hrubky a neproměňování vyložených šancí.

Jediná branka prvního poločasu padla v 19. minutě a bohužel pro domácí to bylo do sítě Čejchana. Hubený náskok drželi Hradečtí až do 13. minuty druhé půle, kdy přidali druhou branku. Třetí gól pak padl po necelé minutě a bylo jasné, že domácí už utkání těžko zvrátí. Hosté se dostali na koně a své vítězství pečetili dalšími dvěma slepenými góly.

Sestava SK Goll Běloves: Čejchan, Kudláček, Chmelík, Hlava, Pejchal, Nožka, Kozák, Hauschke, Belák.

Další výsledky: Olympik Mělník Slavia Liberec 7:6, F.A. Zole Česká Lípa Betis Kadaň 3:3, Benešov Tábor 1:3, Démoni Česká Lípa Litoměřice 7:5, Turnov Chotěboř 4:1.

Další utkání odehrají Běloveští v sobotu v Táboře.

24.11.2011 VSTUP DO DISKUSE 3
Jiří Štefek.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Lídr Pirátů v královéhradeckém kraji Martin Jiránek (39) není v politice nováčkem. Působí jako trutnovský zastupitel i jako zastupitel Královéhradeckého kraje. Nově však zasedne také ve sněmovně, kam se s Piráty probojoval v právě skončených volbách.

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.