Máte za sebou nejúspěšnější sezonu v historii klubu, vládne tedy spokojenost nebo jste pomýšleli výše?
Z části jsme spokojeni a zčásti jsme doufali v lepší umístění. Druhým místem po základní části jsme překvapili nejen sami sebe, ale možná i soupeře. V každém případě jsme v nadstavbě utkání o třetí místo nezvládli psychicky. Tři minuty před koncem utkání jsme vedli 3:2, což jsme si měli pohlídat. Nastalo vyrovnání a v prodloužení ve snaze strnout vítězství na svou stranu jsme dostali další dva góly a skončili čtvrtí.

V boji o finále jste prohráli s Kroměříží, která před vámi vyřadila i vítěze základní části. Jak je možné, že osmý tým ze základní části dojde až do finále?
Spojením se Zlínem došlo k vytvoření opravdu silného mančaftu, který sice v základní části předváděl hodně nevyrovnané výkony, ale v rozhodující fázi sezony se tým semkl a padl až ve finále.

Každoročně máte velmi ofenzivní tým, nebyl možná problém právě v tom?
Náš tým je poskládám převážně s ofenzivních hráčů, kteří jen mají občas problém dodržet stanovenou taktiku. Je pravdou, že když nám přijde pomoci zkušený Jarda Vejprava, dokáže hráče usměrnit tak, aby taktiku dodrželi.

Spřádáte už plány na příští ročník? Budou po palubovkách běhat ti samí hráči?
Problém je v tom, že my máme na soupisce asi pětadvacet hráčů, na turnaj ale jezdí maximálně dvanáct lidí, kterým bych chtěl ještě jednou poděkovat za vzornou reprezentaci města, oddílu i Královéhradeckého kraje.

Každoročně vás trápí finanční stránka, myslíte, že vám letošní umístění v Celostátní lize pomůže?
Doufám, že ano. Plánujeme pro příští sezonu oslovit společnost, která nám před pěti lety výrazně zafinancovala celou sezonu. Zároveň děkujeme sponzorům a partnerům, kteří se podíleli na našem umístění v letošní sezoně a doufáme, že nám zůstanou věrni i v té příští.