O uplynulém víkendu dokázali vyhrát na palubovce Kopřivnice 27:22, šlo o jejich třetí výhru v řadě, která je výrazně přiblížila postupu do vyřazovací části.

„V Kopřivnici jsme vyhráli naprosto zaslouženě. Prakticky v průběhu celého střetnutí jsme si udržovali tří až pětigólový náskok. Celý tým podal maximálně obětavý soustředěný výkon, základem úspěchu byla výborně fungující obrana, která toho v součinnosti s oběma brankáři domácím příliš nedovolila,“ hodnotil předešlé utkání trenér Jičína Petr Mašát. Ten už se se svými svěřenci připravuje na další duel. Jeho tým totiž v sobotu od 18 hodin hostí Lovosice.

Ronal válí. Trenér Jičína Petr Mašát může být v posledních týdnech s výkony svého mužstva maximálně spokojený.
Podali jsme obětavý výkon, těšilo Mašáta

Lovci jsou na tom velmi dobře, když jim v tabulce patří čtvrté místo se ziskem 22 bodů. Navíc poslední dvě utkání vyhráli. V jednom z nich si dokonce poradili s pražskou Duklou. Na druhou stranu i Ronal je ve velké pohodě a lze očekávat vyrovnaný duel.

Další pozitivní zprávou je, že smlouvy v Jičíně podepsali nadějní mladíci, kteří nakukují do extraligy. I příští rok budou východočeský dres oblékat Martin Knittl a Šimon Thorovský.