Sokol Krčín – TJ Stará Huť 20:13 (7:7).

Tomuto soupeři měli domácí z předešlého ročníku co oplácet, když s ním dvakrát těsně prohráli - venku 13:14 a doma 19:20. Také v tomto utkání vše nasvědčovalo obdobnému scénáři. Vyrovnaný první poločas, kde si ani jedno z družstev nedokázalo vytvořit rozhodující náskok, skončil nerozhodně 7:7. Druhý poločas začal výraznou převahou domácích, kteří si zlepšenou hrou celého družstva vytvořili náskok 10:7. Hosté sice ještě dokázali snížit na 12:11, ale to je z jejich strany vše. Hráči Krčína pak několika dalšími útoky zcela otupili snahu hostí, kteří navíc od 17. min. druhého poločasu nebyli schopni vstřelit jedinou branku. Konečný výsledek pak domácí upravili na 20:13. Utkání řídil Jiří Šperl.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Šefc, Mikolášek, (Leugner) – Zimla (11), Václavek (4), Pavlík (3), Marek (2).

Další výsledky 3. kola: 1. NH Brno – TJ Avia Čakovice 22:14 (14:9); Sokol Svinov – TJ Plzeň Újezd 8:10 (5:4); TJ Stará Ves – Sokol Stupno 18:8 (10:3); TJ DIOSS Nýřany – SK Studénka 13:13 (7:6); TJ Příchovice – SK Žeravice 19:13 (9:7).

Sokol Krčín – TJ Avia Čakovice 18:9 (10:4).

V nedělním utkání víkendového dvoukola přivítal Krčín na domácím hřišti nováčka I. ligy TJ Avia Čakovice. I toto utkání bylo poznamenáno nepřízní počasí, které ovlivnilo pohyb hráčů a tím celkový dojem ze hry. Hosté přijeli do Krčína s omlazeným týmem, který výrazně neprověřil domácí celek, a proto i v některých částech utkání mohli diváci přihlížet spíše tréninkovému tempu. Utkání bylo od začátku až do konce zcela v režii domácích hráčů. Utkání řídil Jan Adámek z Přeštic. (Robert Šefc)

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Šefc, Mikolášek, Leugner – Marek (8), Václavek (7), Zimla (2), Pavlík (1)
Další výsledky 4. kola: 1. NH Brno – TJ Stará Huť 19:18 (10:10); Sokol Svinov – Sokol Stupno 22:13 (8:8); TJ Stará Ves – TJ Plzeň Újezd 15:18 (9:11); TJ Příchovice – SK Studénka 23:21 (13:11); TJ DIOSS Nýřany – SK Žeravice 20:18 (11:10).