NÁCHOD - Další mistrovské utkání I. ligy házené odehráli hráči Náchoda doma.

2.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kamil Vaněk

Náchod – Litovel 24:20 (12:10).

Náchod od samého začátku utkání vedl a v průběhu celého zápasu ani jednou neprohrával. V prvním poločase si domácí udržovali jedno až dvoubrankové vedení. Soupeř těžil především ze zbytečných chyb v obraně Náchoda. I díky tomu se mu dařilo udržovat s domácími krok. Náchodu se navíc v tomto utkání nedařil rychlý útok. Až příliš riskovalo a často končil technickou chybou. Velmi dobrý úvod měl Náchod do druhého poločasu, ve 4. min. se dostal do vedení 16:11 a dá se říci, že tento náskok udržoval až do 23. min. utkání, kdy ještě vedl 23:17. Soupeř z Litovle se ani za nepříznivého stavu nevzdal a v závěru utkání se mu podařilo snížit na přijatelných 24:20.

Petr Šulc, trenér Náchoda: „Je potřeba přiznat, že Litovel hrála velmi dobrou házenou. Utkání se muselo divákům líbit, i přesto, že bylo hodně agresivní, nikoliv však nečisté a záludné. Celý tým bojoval velmi příkladně.“

Fakta – sestava a branky Náchoda: Kocián, Klesl, Vaněček – Balcar 2, Leugner 3, Manych 1, Skořepa 2, Bauer 1, Klouček 9, Filip, Čmelík, Zelený 1, Chroustovský 5. Rozhodčí: Štrébl, Zich. Vyloučení: 8:4. ŽK: 2:3. ČK: Zelený. Sedmičky: 1/0:3/3. Diváků 200.

2.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Manželé Doležalovi z Náchoda volili v hlavním městě Švédska

Stockholm, Náchod - Eva a Michal Doležalovi z Náchoda měli cestu do Stockholmu naplánovanou už dlouho před volbami. "Nebyla nám však lhostejná naše budoucnost a pokud chci věřit v demokracii, je nutné, aby byla volební účast co nejvyšší," říká maminka třech dětí.

Svůj hlas hodil do volební urny jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Božanov - Je krátce před čtrnáctou hodinou a do uzavření volebního okrsku zbývají tři minuty.