Sokol Krčín – TJ Dioss Nýřany 21:22 (9:12). Sobotní utkání rozehráli domácí dobře a po šesti minutách vedli 3:2. Pak se však Krčín střelecky odmlčel a hosté otočili na 3:6. Domácí však v těchto momentech opět zabrali a do 20. minuty se jim podařilo vyrovnat na 7:7, přišla ale další ztráta koncentrace a Nýřany odskočily nejprve na 7:10 a poté až na poločasových 9:12.
Zvýšenou snahou Krčín ve druhé půli zvolna smazával náskok soupeře a ve 13. minutě se mu podařilo srovnat na 13:13. Následně sice hosté opět odskočili na 16:18, jenže do 25. min. si vzal Krčín vedení zpět – 19:18. Bohužel nastolený trend Krčín neudržel a v nastaveném čase hosté dali rozhodující gól na 20:22. Těsně před konečným hvizdem Krčín sice ještě korigoval, na bod mu to ale nestačilo.
Tomáš Pavlík, trenér Krčína: „V pohledném utkání dominovaly oba útoky. V první části byli hosté lepším týmem a ve druhém, po zlepšeném výkonu v obraně, jsme byli jen kousek od bodového zisku."
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kopecký – Leugner, Mikolášek, Šefc –  Marek (9), Valtera (6), Štrof (5), Zimla (1).
Další výsledky: 1. NH Brno – Plzeň Újezd 16:19, Tymákov – Studénka 19:16, Nezvěstice – Vítkovice 22:21, Čakovice – Stará Ves n. Ondř. 19:18, Opatovice n. L. –  Svinov 20:22.

Sokol Krčín – TJ Plzeň Újezd 11:18 (3:10). Proti lídrovi soutěže nastupovali domácí vinou zranění s hodně omlazenou sestavou.
Krčín přesto začal dobře a v úvodní desetiminutovce držel s favoritem krok (3:3). Poté však až do konce poločasu domácí přihlíželi tomu, jak hosté vstřelují jednu branku za druhou. Výsledkem bylo poločasové skóre 3:10 a o zápase bylo rozhodnuto.
Do druhé části Krčín nastoupil v obměněné sestavě a v útoku konečně přidal. Hosté sice ještě odskočili na 3:12, ale pak domácí se soupeřem drželi krok a druhý poločas skončil přívětivou remízou 8:8. Celkově pak 11:18.
Tomáš Pavlík, trenér Krčína: „Náš nevýrazný výkon dopomohl k jednoznačnému vítězství hostů z Plzně."
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kopecký – Leugner, Šefc, Mikolášek, Hrnčíř, Marek, Červinka – Valtera (5), Štrof (4), Zimla (2), Hladík, Čech, Linhart.
Další výsledky: 1. NH Brno – Nýřany 8:21, Nezvěstice – Studénka 26:17, Tymákov  – Vítkovice 23:16, Opatovice n. L. – Stará Ves n. Ondř. 21:18, Čakovice –  Svinov 16:17. (rš)