HC TJ Náchod – TJ JM Chodov 27:24 (15:14). Od úvodní minuty se hrál vyrovnaný duel, v němž se dařilo oběma brankářům, kteří své týmy v různých fázích hry podrželi. V průběhu první půle se ani jedno z mužstev nedostalo do většího než dvoubrankového náskoku, a tak poločas skončil těsným vedením domácích. Také druhý poločas nabídl podobný scénář jako ten první, obě mužstva se hlídala a branku na jedné straně vzápětí vystřídala branka na straně druhé. To se zlomilo až v samotném závěru, kdy domácí ve 27. min. odskočili na 26:24 a vzápětí přidali Bílého proměněnou sedmičkou i sedmadvacátý gól. Ten definitivně otupil snahy Chodova, jenž se už nezmohl na žádnou odpověď.

Fakta – sestava a branky Náchoda: Kocián, Klesl, Bauer, Balcar 5, Galba, Manych 2, Vaněk, Hrachový 1, Voslař, Šnajdr, Cvejn 7, Osoba 1, Stára, Bílý 11. Rozhodčí: Bečička, Horák. Dvouminutové tresty: 8:4. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Sedmičky: 9/9:7/5.