1. NH Brno – Sokol Krčín 15:12 (7:5).

Úvod utkání vyšel lépe domácím, kteří v 9. min. vedli 3:1. Ve zbytku prvního poločasu udržovali hráči Brna náskok o dvě branky a po třiceti minutách byl stav 7:5. V úvodu druhého poločasu se podařilo hostům snížit na 6:7, ale na to odpověděli domácí dvěma brankami a odskočili na 9:6. Tento náskok udržovali až na konečných 15:12.

V tomto utkání se bohužel nepodařilo útočníkům Krčína navázat na minulý zápas, ve kterém nastříleli 19 branek při úspěšnosti střelby 63%. Pouhých 12 branek při úspěšnosti střelby 31% nemohlo stačit na zisk bodů. Stínem utkání bylo zranění Pavla Samka.

Utkání řídil Jiří Havlík z Rokytnice u Přerova.

Sestava a branky Krčína: Kalivoda, Chmelík – Červinka, Šefc, Mikolášek, Leugner – Zimla (7), Pavlík (3), Marek (1), Samek (1).

Další výsledky 2. kola: SK Studénka – Sokol Svinov 17:17 (10:8); SK Žeravice – TJ Stará Ves 13:14 (5:8); TJ Stará Huť – TJ Avia Čakovice 23:25 (12:11); TJ Plzeň Újezd – TJ DIOSS Nýřany 13:22 (7:12); Sokol Stupno – TJ Příchovice 26:20 (14:11).

O víkendu čeká Krčín domácí dvojutkání, v sobotu od 16 hodin se Starou Hutí a v neděli od 11 hodin s Čakovicemi. (rš)