NA Rangers Hronov – HBC Alfa Pardubice B 10:3 (2:0, 3:0, 5:3). Domácí již ve 2. min. podnikli Srbou výpad před branku Vondry a Hajník otevřel gólový účet – 1:0. Ve 14. min. při vyloučení Kubečka střílel Hajník a akci gólově zakončil kapitán Jezdců Tovtík – 2:0.

Vstup do prostřední části hry se Hronovu vydařil. Přišel ve 2. min. trest pro brankáře Vondru a přesilovku využil Hajník po spolupráci s Malíkem – 3:0. V 6. min. se gólově prosadil Kubeček a bylo to 4:0. V 8. min. Hartman ideálně našel Tovtíka a ten Kaniu, který stanovil skóre po dvou třetinách na 5:0.

Ve 4. min. 3. dějství se po nahrávce Tovtíka prosadil Malík 6:0. Po minutě přišla rychlá kombinace domácích, když Burdych našel Hajníka, který přihrál Kubečkovi, jenž zvýšil na 7:0. Na konci 6. min. Hajník vyslal do brejku Malíka a ten propálil Vondru – 8:0. V 8. min. skóroval Resl po nahrávce agilního Hajníka – 9:0. Pak byl vyloučen veterán Werner, o jeho předčasný návrat se po 24 sek. postaral nejlepší hráč soupeře Balihar – 9:1. Vzápětí byl podruhé za zdržování vyloučen hostující brankář Vondra a znovu za svůj přestupek hosté gólově zaplatili, když akci založil Resl, přes Tovtíka se míček dostal k Hajníkovi, který se svým třetím gólem postaral o desátý gólový zápis Jezdců – 10:1. Pak domácí přestali zodpovědně bránit a dovolili Alfě stav korigovat. Nejprve ve 13. min. na 10:2 a pak o minutu později i na 10:3.

Sestava NA Rangers Hronov: Ponke (36. Cimbálník) – Werner, Borůvka, Hartman, Fogl – Tovtík, Kubeček, Hajník, Malík, Kania, Srba, Resl, Burdych. (jk)