SK OEZ Tesla Letohrad B – NA Rangers Hronov 2:4 (0:1, 0:1, 2:2). Domácí nastoupili posíleni o dva hráče A týmu. Už v 5. min. byl vyloučen domácí Dudadík, v následné akci Hajník dopravil míček za Stárka, branka ale nebyla pro posunutí branky uznána. Hostující borec se dočkal v úvodu 11. min., když akci založil Lehečka a přes Hudečka se míček dostal až ke kanonýrovi Hajníkovi a ten se nemýlil – 0:1. Ve 13. min. nevyzrál Tovtík na Stárka. Po chvíli fauloval Ptáček a s následným tlakem Jezdců si domácí obrana poradila. V samém závěru třetiny byl vyloučen Hajník.

Úvod prostředního dějství přinesl zvýšené úsilí domácího Letohradu. Ve 2. min. Dudadík nastřelil tyč Ponkeho branky, vzápětí na druhé straně skončila střela Hajníka na výstroji letohradského brankáře. V 9. min. byl vyloučen hostující Hajník, ale díky pozornému Ponkemu se Letohradu v následné přesilovce vyrovnat nepodařilo. Ve 14. min. přišly po sobě šance Malíka, Hajníka a Hudečka, ke zvýšení vedení však ještě nevedly. V úvodu 15. min. ale přišel nedovolený zákrok domácího Blechy a ideální přihrávku Malíka zužitkoval Hudeček – 0:2.

V úvodu třetí části mohlo být na hostující střídačce ještě veseleji, ale Hajník svůj nájezd v gól nepřetavil. Na konci 2. min. byl vyloučen Fogl a v početní výhodě Lux snížil na 1:2. Na konci 4. min. přišla excelentní kombinace hostí na jeden dotek, když se míček přes Hajníka a Malíka dostal k Hudečkovi, který dokonale vysmejčil pavučiny Stárkovy branky – 1:3. V začátku 7. min. byli vzájemně vyloučeni Holeček s Hajníkem. Chvíli na to zvýšil Rail na 4:1 pro hosty. Po zahájení hry se do ideální pozice dostal s chutí hrající ofenzivní bek Hartman, ale gól z toho nebyl. Domácí vykřesali jiskru naděje ve 12. min. diskutabilní brankou, která však nakonec byla uznána – 2:4.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva NA Rangers Hronov: „Proti soupeři, který disponuje širokým hráčským kádrem, jsme se prosadili bojovností a větší vůlí po vítězství. Tento zápas je možno brát jako generálku proti Extraligovému Letohradu, se kterým se utkáme ve 3. kole Českého poháru.“

Branky NA Rangers Hronov: Hudeček 2, Hajník a Rail.
Sestava NA Rangers Hronov: Ponke – Hartman, Lehečka – Borůvka, Fogl – Hudeček, Malík, Hajník – Tovtík, Kania, Resl – Burdych, Kubeček, Rail. (jk)