TJ Lokomotiva Česká Třebová – NA Rangers Hronov 2:4 (0:3, 1:0, 1:1). Již ve 34. sek. zlikvidoval pravým betonem Cimbálník šanci. O minutu později Hudeček po vhazování přistrčil míček kapitánu Kaniovi, který se nemýlil – 0:1. Na dvoubrankový rozdíl dával v 10. min. Hajník. Tentýž hráč se prosadil také o tři minuty později po samostatné akci – 0:3.

Do druhé třetiny vstoupili domácí o poznání aktivněji, na snížení si ale museli počkat až do 7. min., kdy vystřelil M. Švec a míček se dokutálel za brankovou čáru – 1:3.

Do třetí třetiny nevstoupili Jezdci příliš šťastně, oslabení při vyloučení Kanii ale přečkali. Nový náboj dostalo utkání v počátku 7. min., kdy domácí Kvasnička dával na 2:3. O chvíli později ale přišel faul domácího Kováře a po necelé minutě se prodral Hajník před Šmída a Hudeček pečetil na 2:4 pro Rangers.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva NA Rangers Hronov: „V první třetině jsme byli lepší, dařila se kombinace a nefaulovali jsme. Ve druhém dějství jsme domácí dostali svými fauly zpět do hry, Cimbálník nás však v klíčových momentech podržel. Ve třetí části jsme čekali na svou šanci, ta přišla v přesilovce, když předtím soupeř též využil početní převahy. Velmi byla znát přítomnost Hajníka, dařilo se i Tovtíkovi se Srbou, ti ale vyšli gólově naprázdno.“

Sestava NA Rangers Hronov: Cimbálník – Janovský, Malík, Borůvka, Vlach, Fogl – Hudeček, Kania, Hajník, Tovtík, Srba, Resl. (jk)