HC Jestřábi Přelouč – NA Rangers Hronov 2:3 (0:1, 1:1, 1:1). Jediná branka první části padla už ve 4. min., když výpad dvojice Hajník – Hudeček zakončil prvně jmenovaný – 0:1. Prostřední část se v úvodu odvíjela jako vyrovnaná partie. V úvodu 11. min. vrazil Kalousek na hrazení Burdycha, jeho nešetrný zákrok ustál hostující hráč bez pohromy. To se již nedalo říci o domácích, kteří za vyloučení tvrdě zaplatili, když na konci 12. min. Hajník skóroval po spolupráci Tovtíka a Malíka – 0:2. V poslední minutě druhé části ve snaze rozehrát rychle míček, trefil Janovský Slámu, ten si balónek zpracoval a s tečí hostujícího beka prostřelil Ponkeho – 1:2. Ve 4. min. třetí třetiny hosté se Ponke v brance hostí zapotil proti opakované střele Kadery. V 5. min. přišel nenápadný průnik do obrany Jezdců od Komůrky, který naznačil střelu a přihrál Kalouskovi, ten předal Raškovi a bylo srovnáno – 2:2. Rozhodnutí přinesla 13. min., když Borůvka našel na modré rozběhnutého Srbu, ten si míček v poklidu zpracoval a v pravý okamžik vypálil – 2:3.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva: „Po loňské nešťastné porážce na samostatná střílení jsme se poučili a nedovolil domácím průběh zápasu zvrátit. Vybudovali jsme si dvoubrankové vedení, které jsme lacinými brankami ztratili. Pak jsme opět zabrali a vstřelili Srbou po zásluze vítěznou branku.“

Sestava: Ponke – Hartman, Fogl – Borůvka, Janovský – Tovtík, Kania, Srba – Hudeček, Malík, Hajník – Burdych, Lehečka. (jk)