NA Rangers – HC Jestřábi Přelouč „A“ 2:1 PP (0:1, 1:0, 0:0 – 1:0).

V náchodském dresu se představily hned dvě nové tváře, zkušení beci Verner s Kopáčkem, do obrany se postavil kapitán Hofman. Čisté konto udržel náchodský brankář Ponke do 9. min., kdy ho překonal po samostatné akci přeloučský útočník Příhoda - 0:1. Hubené vedení hostů vydrželo až do 4. min. druhé části, kdy Malík zpoza branky našel přesně hůl domácího hráče a po střele pod horní tyč mohla vypuknout radost domácích – 1:1. Přes několik šancí na obou stranách ve zbytku druhé, ani v celé třetí části gól už nepadl a utkání tak dospělo do prodloužení. V něm byli překvapivě aktivnější domácí. Radost do domácího tábora a postup do dalšího kola Českého poháru přinesla 8. min., kdy Hajník našel ve středním pásmu Kopáčka a jeho ostrá přízemní střela proletěla Bryknerovi mezi betony – 2:1.


Náchodští postupují do 4. kola Českého poháru a soupeřem jim bude v sobotu 8. prosince tým hrající Extraligu, HBC Autosklo H.A.K. Hradec Králové, jehož barvy hájí nejlepší světový hráč a reprezentant ČR Novák a reprezentanti Bacovský a Chmel!


Sestava Náchoda: Ponke, (Krulich) – Verner, Kopáček, Malík (20. Janovský), Hofman, (Fogl) – Salnický, A. Langenberger, Hajník, Kania, Franců.


Hrající trenér Náchoda Petr Hofman: „Přelouč nám jasně ukázala, jaký je rozdíl mezi naší Oblastní ligou a českou národkou – vše se odehrává ve velké rychlosti a tvrdosti u mantinelů. Jediná šance proti tak kvalitnímu mužstvu bylo pozorně bránit střední pásmo a vykrývat prostory na jednotlivých postech. To se nám především zásluhou zkušených beků Vernera, Kopáčka a Malíka podařilo a díky tomu se Přelouč nedostala ke svojí hře a stalo se z ní mužstvo, které jsme schopni při trošce štěstí porazit. To se podařilo a my jsme splnili svůj cíl. Dostat se do fáze Českého poháru, kde se utkáme s týmem z české Extraligy.“