NA Rangers Hronov – SK Kometa Polička 1:2 (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1) SN. Domácí začali bez respektu a zkoušeli Škodovu pozornost. V 5. min. přišel faul Teplého a vzápětí zaváhání domácího Hartmana na půlící čáře nevyužil Štefka. Na druhé straně se vytáhl i Škoda, když dělovku Resla od modré ukryl v lapačce. Byli to přece jen Jezdci, kdo se prvně radoval, když v 7. min. otevřel gólový účet Malík – 1:0. Hned v úvodu prostřední části fauloval hostující Tobiáš, střela Kubečka skončila pouze na tyčce a z protiútoku nadvakrát překonal Ponkeho Štefka – 1:1. V 8. min. byl vyloučen tentýž hráč, domácí se opět proti spolehlivému Škodovi neprosadili. Ve třetí třetině se branka neurodila, brankáři Ponke i Škoda prokazovali, že své řemeslo ovládají výborně. O výsledku tedy musely rozhodnout samostatné nájezdy. U domácích se postupně neprosadili Hajník, Tovtík ani Hudeček, u soupeře si počínali stejně Schauer, Geba i Štefka. Pak proti Ponkem neuspěl Radiměřský, též Norman na Škodu nevyzrál, Hejtmánek skóroval a když Resl nedal, z bonusového bodu se radovali hosté.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva NA Rangers Hronov: „Proti silnému soupeři začali domácí bez respektu a kdyby měli přesnější mušku, mohl být výsledek opačný. Velký podíl na vítězství měl hostující brankář Škoda. Zbytečné vyrovnání posadilo hosty na koně. Proti Přelouči musíme zlepšit produktivitu i hru dozadu.“

Sestava NA Rangers Hronov: Ponke – Malík, Hartman, Lehečka, Janovský, Fogl – Tovtík, Kania, Resl, Hajník, Jirman, Hudeček, Borůvka, Kubeček. (jk)