NA Rangers Hronov – SK Kometa Polička 5:4 PP (0:1, 1:3, 3:0 – 1:0).

Úvod zápasu patřil domácím, kteří ale několik slibných příležitostí nevyužili, udeřilo tak v 11. min. na druhé straně. Ještě za modrou vystřelil po zemi Rokos a Cimbálník v brance Rangers stačil jen míček vylovit ze své klece – 0:1.

Také vstup do 2. třetiny patřil Jezdcům, těm se ale podařilo vyrovnat až v 7. min. když Hudeček našel Bittnera – 1:1. Jenže v 11. min. se opakovala situace z 1. třetiny, Rokos napřáhl a Cimbálník byl v roli statisty – 1:2. Na konci téže minuty domácí nechali příliš prostoru Štefkovi a stav byl 1:3. O chvíli později Cimbálníka prostřelil ostřílený harcovník Geba – 1:4.

Ke stíhací jízdě zavelel v úvodu 4. min. třetí části Hudeček a bylo sníženo na 2:4. Za další minutu se ještě v přesilovce podařilo vsítit kontaktní branku opět Hudečkovi – 3:4. O gólovou ránu a vyrovnání se postaral v 7. min. Bittner – 4:4. V normální hrací době rozhodnutí nepadlo a muselo přijít prodloužení.

Rozhodnutí padlo v čase 5:18, když tíhu okamžiku vzal na sebe Hofman, zpracoval si míček rukou a v úniku nedal Bubnovi šanci – 5:4.