Ježci Heřmanův Městec B – NA Rangers Hronov 4:6 (1:2, 2:2, 1:2). Utkání se hrálo na umělém povrchu, který byl zpočátku kluzký a potíže tak činil oběma týmům. V úvodní šanci se ocitl v 6. min. hostující Hajník, jenže byl faulován. O předčasný návrat provinilce z trestné lavice se už po minutě postaral Hudeček – 0:1. V počátku 11. min. už to bylo o dvě branky, když se prosadil Srba. O chvíli později zneškodnil hostující brankář šanci Ježkům, ve snaze o rychlé rozehrání však vystřelil míček mimo hřiště a hosté obdrželi menší trest. V početní výhodě ale domácí nehráli dlouho, když nabídnutou šanci zužitkovali – 1:2.

Ve 3. min. prostřední části byl v samostatném nájezdu faulován opět hostující Hajník, sudí nařídil trestné střílení, které sám postižený proměnil – 1:3. O několik minut později se hronovský Kania nepodíval, kam přihrává, toho využil domácí hráč a bylo to opět o gól – 2:3. Jenže už v 7. min. se skóre znovu měnilo, když Hronovští využili Hajníkem další početní výhodu – 2:4. V 10. min. to ale bylo opět pouze o gól, když se domácí prosadili přesnou střelou z těžkého úhlu – 3:4. Sedm vteřin před koncem prostřední části skončila Tovtíkova dělovka na tyči domácí svatyně.

V počátku třetího dějství se už Hudeček radoval, jenže rozhodčí míček za brankovou čarou neviděl. Místo dvoubrankového vedení tak vzápětí přišlo vyrovnání na 4:4. V 11. min. hronovský Kania našel kanonýra Tovtíka a ten se konečně prosadil – 4:5. O dvacet vteřin později přidali hosté střelcem Hajníkem šestý gól a bylo rozhodnuto – 4:6.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva NA Rangers Hronov: „Proti bojovnému soupeři jsme přišli o dvougólové vedení, ale pak jsme opět přeřadili na vyšší obrátky a zaslouženě vyhráli. Střelecky se prosadil Hajník.“

Branky NA Rangers Hronov: Hajník 3, Hudeček, Srba a Tovtík.

SK Holcim Prachovice – NA Rangers Hronov 2:13 (0:2, 2:9, 0:2). Už po půl minutě pálil Hudeček, s jeho střelou si sice brankář poradil, ale na dorážku Hajníka už nestačil – 0:1. V 11. min. se po nahrávce autora první branky prosadil centr Kania – 0:2.

V úvodu prostředního dějství dostali hosté výhodu přesilové hry, v ní našel Tovtík spoluhráče Hajník a bylo to 0:3. Ve 4. min. sice domácí snížili na 1:3, ale to paradoxně nastartovalo Hronovské. V 6. min. Fogl nahrál Hajníkovi na hattrickový zásah – 1:4. Další početní výhoda hostů skončila pátou brankou z hole Tovtíka. O další přesný zásah se později zasloužil Resl – 1:6. Na 1:7 upravoval v další početní výhodě Hudeček. Domácí nestíhali a uchylovali se k faulům, které Hronovští nemilosrdně trestali, což potvrdili i osmou brankou, která padla rovněž v přesilové hře. Pak se sice domácím podařilo po zmatcích v hronovské obraně snížil, ale o pár vteřin později Hudeček zvyšoval na 2:9. Během 12. min. se střelecky opět připomněl také Resl – 2:10. Tentýž hráč se prosadil také o minutu později a bylo to 2:11.

Třetí část se už dohrávala jen z povinnosti. O dvanáctý gól se postaral svou čtvrtou zápasovou trefou Hajník v 10. min. Konečnou podobu výsledku pak dal Resl – 2:13.

Branky NA Rangers Hronov: Resl 5, Hajník 4, Hudeček 2, Kania, Tovtík
Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva NA Rangers Hronov: „Před utkáním možná panovaly v hronovském táboře trochu obavy. Střelecky se tradičně dařilo Hajníkovi, kterého o jednu branku ještě překonal Resl. Pozitivním zjištěním byl spolehlivý výkon brankáře Gütlera.“

Sestava NA Rangers Hronov: Ponke, Gütler – Hartman, Fogl, Borůvka, Janovský, Malík – Hudeček, Srba, Kania – Hajník, Tovtík, Burdych – Resl. (jk)