NA Rangers – SK Kometa Polička 2:4 (0:1, 0:1, 1:2). Domácí nastoupili s novicem Bieglem v brance. V 6. min. byl vyloučen hostující Radiměřský a dvě sekundy po jeho návratu Geba propasíroval míček mezi Bieglovým betonem a tyčkou – 0:1. V 11. min. měl šanci Tovtík, míček do odkryté branky usměrnit na kluzkém povrchu nedokázal.

Ve 2. třetině se po většinu času hrálo dle not hostí, domácí Škodovu pozornost zkoušeli pouze sporadicky. V 8. min. při vyloučení Hegra se vyznamenal proti Tovtíkovi Škoda a stejně si z protiútoku počínal Biegl, když fantasticky zmařil lapačkou pokus o blafák. Také v prostředním dějství padla jedna branka, to když hosté využili přesilovou hru. Po dvou třetinách byl hratelný stav 0:2.

V úvodu poslední části měli domácí možnost početní výhody. Hofman vysunul do brejku Tovtíka, ten se v útočné třetině neukvapil, nahrál volnému Kaniovi, který vstřelil kontaktní branku – 1:2. Radost domácích trvala pouze do 5. min, když Mitáš přízemní střelou od hrazení překvapil Biegla – 1:3. V 9. min. hosté roztočili před domácí brankou kolotoč a střelou z dálky prostřelil Biegla Hanyk – 1:4. Na konečných 2:4 upravil v 15. min. kanonýr Tovtík po perfektní spolupráci s Hofmanem.

Petr Hofman, hrající trenér NA Rangers: „Polička je opravdu kvalitní soupeř, který nám svojí nátlakovou hrou téměř nic nedovolil. Přesto nás držel dlouho ve hře Biegl, ale nakonec se kvalita soupeře projevila a hosté zaslouženě zvítězili.“

Branky NA Rangers: Kania a Tovtík.

Sestava NA Rangers: Biegl (Gütler) – Janovský, Borůvka, Hrnčíř, Hofman – Tovtík, Rail, Salnický, Kania, Resl.
Konečně bodovat budou mít Rangers příležitost dnes od 10 hodin na půdě HBC Chlumec nad Cidlinou.⋌ (jk)