1. HBC Svitavy – NA Rangers Hronov 3:7 (1:1, 0:3, 2:3). Hned v úvodních sekundách první pětka Hronova zatlačila domácí hokejbalisty do defenzivy a výsledkem byl faul kapitána Bohatého. Přesilovku ale hosté nevyužili. V úvodu 4. min. získal míček Bittner, nezištně jej přistrčil k Railovi, jenž vymetl pavučinu v domácí svatyni – 0:1. V půli 14. min. nejprve Stloukal dokázal, že Cimbálník má správně postavené tyče a po chvíli Kuda mladého hostujícího gólmana zaskočil – 1:1.

Do druhé třetiny vstoupili hosté opět aktivně. V končící 7. min. fauloval domácí Hrnčíř. Po půl minutě si Bittner poradil s vyběhnuvším Jancem, našel Hajníka, který postrčil míček ke hbitému Hudečkovi a bylo to 1:2. Okamžik na to nahrál Resl rozběhnutému Tovtíkovi, který upravil na 1:3. Na začátku 10. min. proti pohotové ráně Raila zasáhl Janco lapačkou. V čase 14:30 Rail nahrál Bittnerovi, který stanovil skóre po dvou třetinách na slibných 1:4.
Do třetí třetiny vstoupili Jezdci znovu aktivněji, když po deseti sekundách střílel Hajník a ani dvě dorážky Hudečka k brance nevedly. Ve 3. min. faulujícího domácího hráče vysvobodil z trestné lavice Bittner – 1:5. Ve 4. min. zaskočil Cimbálníka plachtící ranou od modré Sláma – 2:5. Na sklonku 9. min. už to bylo po trefě Stloukala pouze o dvě branky – 3:5. Pak přišla domluva trenéra a hráči si jeho slova vzali k srdci. Ve 12. min. chyboval hostující gólman Janco, čehož dokázal využít po nahrávkách Hajníka s Hudečkem Bittner – 3:6. Konečné vítězství pečetil v 15. min. po samostatné akci Hajník – 3:7.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva: „S tímto soupeřem jsme se trápili již doma, kde jsme zvrátili zápas z 1:4 na 5:4. No a na poslední vystoupení ve Svitavách raději ani nevzpomínat. Tento tým je nejenom pro mne spolu s nováčkem z Chrudimi největším překvapením soutěže. Hodně nám pomohla přítomnost Bittnera, který třikrát skóroval. Je důležité, že jsme ve většině případů udrželi nervy na uzdě a fauly soupeře neopláceli. Jsem rád, že jsme zápas na horké půdě zvládli bez zranění i s plným bodovým ziskem.“

Branky NA Rangers Hronov: Bittner 3, Rail, Hudeček, Tovtík, Hajník

Sestava NA Rangers Hronov: Cimbálník – Malík, Borůvka, Vlach – Hudeček, Bittner, Hajník, Tovtík, Kania, Resl, Rail, Srba. (jk)