NA Rangers Hronov – TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:2 (2:0, 3:1, 1:1). Domácí nastoupili k prvnímu zápasu ve Wikov aréně s několika novici – v obraně se představili Bohuněk, Hartman a Lehečka, v útoku pak po roční pauze Malík.

Rangers se do svého čtvrtfinálového soupeře z loňské sezóny pustili bez respektu a hned v 1. min. přišel faul Šustka a po minutě i Kaliny. Na tuto výzvu Jezdci reagovali bleskovou kombinací nového kapitána Tovtíka s Hajníkem, s gólovou koncovkou Hudečka – 1:0. V úvodu 4. min. si nedovoleně počínal opět Šustek a po chvíli přišel trest, když střelu Malíka za Mrštného dopravil benjamínek Bittner – 2:0.

Hned v úvodu druhé třetiny se prosadil Hajník, když využil asistence Tovtíka a Bohuňka – 3:0. V probíhající 9. min. zvýšil agilní Kubeček na 4:0, o chvíli později však hosté snížili na 4:1. Domácí s gólovou odpovědí dlouho neotáleli a zásluhou neúnavného Hajníka stanovili po dvou třetinách na 5:1.

V poslední části se na gól čekalo až do 9. min., kdy zkompletoval hattrick Hajník – 6:1. Hosté pak už jen v poslední minutě snížili na konečných 6:2.

Branky NA Rangers Hronov: Hajník 3, Hudeček, Bittner a Kubeček.

Sestava NA Rangers Hronov: Ponke – Borůvka, Bohuněk, Janovský (30. Malík), Hartman, Lehečka – Tovtík, Kania, Resl, Hudeček, Bittner, Hajník, Kubeček, Malík (30. Burdych), Rail. (jk)