2. liga – muži:


Spartak Vrchlabí - VK Hronov 2:3 (-17, -22, 19, 22, -18) a 3:2 (23, 20, -14, -26, 14). První dva sety Hronov začal výborně. Dobře dohrával a tak hlavní útočná síla mohla směřovat středem sítě, kde vrchlabští hráči nedokázali efektivně bránit. Hronov se ujal rychle vedení 2:0 na sety. Pak však přišlo polevení v úvodu třetího setu a domácí se pevně chopili nabízené příležitosti. Rozjeté Vrchlabí ovládlo třetí i čtvrtý set a utkání musel rozhodnout pátý set. Ten Hronovští nezačali dobře a od začátku dotahovali. V infarktové koncovce odvrátil Hronov tři mečboly a sám dokázal stejný počet mečbolů promarnit. Vítězným se ukázal až mečbol číslo 4, kdy zaúřadoval svým jednoblokem na středu sítě Kůrka a skóre se zastavilo na stavu 18:20 pro Hronov.


Druhé utkání začali hosté vinou vnitřního uspokojení naprosto vlažně. V prvním setu si sice vedli ještě dlouho lépe Hronovští, udržovali si těsné vedení, které se jim v závěru podařilo zvýšit až na 23:20. Poté však nepochopitelně zkolabovali a vyhraný set v koncovce ztratili. I v druhém setu byl mírně vpředu Hronov, avšak od stavu 12:12 přišla dlouhá série, kdy se nepodařilo složit míč a domácí si vypracovali rozhodující náskok. V úvodu třetí sady nepomohla ani změna nahrávače, postupem času se však Hronov rozehrál a třetí sadu vyhrál. I ve čtvrtém setu byl Hronov dlouho pánem situace, v koncovce však opět přišlo několik chyb v útoku a slibný čtyřbodový náskok se začal rozplývat. Když skončil při setbolu hronovských další útok v autu, začalo být zle. Hosté však nezpanikařili a s pomocí dobrých bloků vydřeli vítězství 28:26. Dramatický pátý set připomínal houpačku. Domácí vedli 9:7, Hronov pak otočil na 12:9. Dva neúspěšné útoky na síti však vrátili domácí tým zpět do hry. V koncovce Hronov nevyužil mečbol za stavu 14:13 a poté následoval nejprve útok znovu do zámezí a přímý bod domácích ze servisu pečetil nešťastnou hronovskou prohru.
1. liga – junioři:


JMP Brno B - VK Hronov 3:2 (-25, 19, 21, -21, 10) a 3:1 (-23, 23, 16, 19). Hronov dobře začal, a i když si situaci v závěru prvního setu trochu zkomplikoval, dokázal jej nakonec dovést do vítězného konce. V druhém a třetím setu dominovali na palubovce zkušenější a herně vyzrálejší domácí. Hronov ovšem nesložil zbraně, zabojoval a čtvrtý set patřil poměrně jasně jemu. V rozhodujícím tie-breaku však hosty opět zkosila tradiční velkovýroba hrubých chyb.


Druhý zápas byl vyrovnaný pouze v prvních dvou sadách. Oslabený hronovský kádr už v sobě nenašel další síly k odporu a domácí v pohodě zápas kontrolovali až do vítězného konce.


Krajský přebor žen:


Orel Studenec - VK Hronov 0:3, 0:3. Dvě jednoznačná vítězství hostujících žen.


V Hronově se tento víkend půjde po dlouhé době opět na volejbal. V sobotu hrají ženy okresní derby s Rubenou Náchod (začátky 9 a 13 hodin), muži se utkají s Českou Třebovou (začátky v 11 a 15 hodin). V neděli zahájí doma druhou polovinu ligové soutěže i juniorky, které přivítají OA Třebíč.