VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jezbinští se mohou těšit na zcela nový areál

Náchodsko - Od poloviny května roku 2008, byly zahájeny stavební práce na výstavbě objektů nového sociálního zázemí ve sportovním areálu TJ Sokol Jezbiny.

23.6.2008
SDÍLEJ:

Budoucí nový sportovní areál TJ Sokol Jezbiny. Snímek zachycuje, jak postupně pokračují prace dělníků na novém povrchu. Foto: J. Polák

Převážnou část finančních prostředků se podařilo zajistit ze státního rozpočtu Města Jaroměř, bez kterého by se tento záměr nemohl uskutečnit. Celou stavbu provádí firma, která zvítězila v řádném výběrovém řízení. Předpokládaný termín ukončení stavebních prací a předání nových objektů do užívání je stanoven na poslední den měsíce září 2008. Nové sociální zázemí již bylo více než nutné vybudovat. Návštěvnost tohoto sportoviště, které tady bylo partou nadšenců zřízeno na začátku 90. let minulého století, totiž od této doby několikanásobně vzrostla. V architektonicky výborně koncipovaném, prostorném a útulném Jezbinském areálu po dlouhé roky denně aktivně sportují desítky mladých lidí i těch starších, hrajících zde své mistrovské soutěže ve volejbale, nohejbale a malé kopané. Své místo zde začíná mít i tenis. Svého velkého úspěchu dosáhli žáci hrající nohejbal, kteří se probojovali až na celorepublikové mistrovství republiky v Brně. Jezbinští pořadatelé ve svém sportovním areálu nabízejí pro případné zájemce i možnost konání různých sportovně-společenských akcí a oslav pro firmy, spolky, zájmové skupiny a rodiny. Významnou sportovní a společenskou událostí z poslední doby byl například i sportovní den, pořádaný pro zástupce královských věnných měst. Místní pořadatelé se své úlohy zhostili velice dobře a celodenní akce se všem velmi líbila. Zástupci zúčastněných měst si z Jezbin odvezli nejen ceny za umístění v soutěžních disciplínách, ale i dobrý sportovní, kulturní a společenský zážitek. Závěrem můžeme konstatovat, že tato část Jaroměře, zvaná Jezbiny, oslovuje svojí pestrou nabídkou nejen místní občany v Jaroměři, ale i široké okolí. Jezbinský sportovní areál patří stále k velice navštěvovaným a další akce plánované na tento rok se již intenzivně připravují. Výbor TJ Sokol Jezbiny a jeho členové rozhodně nezahálejí, a jak se říká, všichni do toho jdou naplno. Nejvíce se v této době všichni těší na to, až se otevře tolik potřebné nové sociální zázemí, které v dalších letech bude sloužit všem i veřejnosti, kteří mají zájem o sport a do jezbinského sportovního areálu si najdou svou cestu.

(jp)

23.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Náchodě odvolil lídr KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Jiří Štefek.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr královéhradecké krajské kandidátky ČSSD Jan Birke svůj post poslance obhájil, ale po skončení voleb a sečtení hlasů bylo vidět, že k radosti má daleko.

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Lídr Pirátů v královéhradeckém kraji Martin Jiránek (39) není v politice nováčkem. Působí jako trutnovský zastupitel i jako zastupitel Královéhradeckého kraje. Nově však zasedne také ve sněmovně, kam se s Piráty probojoval v právě skončených volbách.

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení