NA Rangers – HBC Jokerit Chrudim  4:2 (1:0, 0:1, 3:1). V novém domácím prostředí Zimního stadionu v Opočně se po dvouletém půstu ve 2. NHbL – Východ vrátil dvojnásobný finalista z předešlých let NA Rangers zpět na scénu soutěží organizovaných RSHb – Východ.
Úvod domácím vyšel a už v průběhu 2. min. našel Jedlička Řeháka, a ten otevřel gólový účet – 1:0. Také do druhého dějství domácí vlétli aktivně,  už v čase 15:23 měl gólovou šanci kanonýr Hajník. V úvodu 18. min. z nevinně vypadající akce napřáhl z dálky Bureš a jeho přízemní rána prolétla Bieglovi mezi betony  – 1:1.
Třetí část začínali domácí ve čtyřech, už se zdálo, že Jedličkovo vyloučení přečkají bez úhony, ale několik sekund po skončení přesilovky se gólově prosadil Trojek – 1:2. Ve 38. min. si domácí po faulu Kišše zahráli přesilovku a ta jim vyšla náramně. Míček se od Hudečka dostal přes Hajníka k Řehákovi a po jeho ráně bylo vyrovnáno – 2:2. V úvodu 42. min. si nedovoleně počínal Hejtmánek a zásluhou hattrickové trefy Řeháka byl vyloučený zpět ve hře – 3:2. Pak se hosté vrhli do ofenzivy a odvolali brankáře, definitivní tříbodovou pojistku zařídil 26 sekund před klaksonem Hajník –  4:2.
Branky NA Rangers: Řehák 3, Hajník.
Sestava NA Rangers: Biegl – Hartman, Malík, Škoda, Macháček – Hudeček, Kania, Hajník, Tovtík, Řehák, Jedlička, Junek. (jk)