1. liga – juniorky:

Sokol Zbečník – TJ Šumperk 1:3 (-13, -18, 22, -15) a 1:3 (-22, -22, 25, -26). V předehrávaném 5. a 6. kole došlo na měření sil dvou celků, které by měly bojovat o konečné třetí místo v tabulce. Tento duel ale skončil pro Zbečník zklamáním.

Družstvo hraje v poslední době v útlumu a přes domácí prostředí opět začalo první zápas velmi špatně, ve všech herních činnostech překvapivě za hostujícími juniorkami Šumperka zaostávalo. Po hladce ztraceném prvním setu se dívky ani ve druhém příliš nezlepšily, a tak před evidentně zaraženými diváky prohrávaly 0:2 na sety. Teprve ve třetím alespoň začaly bojovat a set nakonec vydřely. Ještě polovinu čtvrtého setu byla hra vyrovnaná, ale od stavu 14:14 zbečnické juniorky pokazily, na co sáhly a zápas prohrály 1:3.

Druhý zápas byl už lepší, ne snad kvalitou hry, ale domácí hráčky alespoň bojovaly o každý balón, občas se jim podařila pěkná série, ale stále to bylo spíše trápení. Oba první sety se držely až do koncovky, kde ale zase zkazily lehké balóny a umožnily jejich zisk soupeřkám. Teprve ve třetím setu za pomoci diváků se vzepjaly k lepšímu výkonu a začaly soupeře přehrávat. Dotáhly set do vedení 24:16, pak ale všechno opět pokazily a dovolily soupeřkám vyrovnat na 24:24! Set jim nakonec zachránily vlastně soupeřky vlastními chybami v závěru setu. Čtvrtý set probíhal opět v režii Šumperka, celý set vedl, naposled 24:21. Pak domácí velkým závěrem otočily a získaly dva setboly. Jenže zase vlastními stále se opakujícími chybami poslední míče pokazily, a tak i druhý zápas získaly hostující hráčky.

Krajský přebor I. třídy – muži:

Červený Kostelec B – Vamberk 0:3 a 0:3; Dvůr Králové n. Lab. – Slavia HK B 0:3 a 3:0; Janské Lázně – Rubena Náchod 3:1 a 1:3; Mladé Buky – Malšovice 1:3 a 2:3; Jaroměř – Červený Kostelec A 1:3 a 1:3.

Krajský přebor I. třídy – ženy:

Orel HK – Sokol HK 3:1 a 3:1; Staré Město–Náchod – Slavia HK B 0:3 a 3:1; N. Město – Rubena Náchod 1:3 a 0:3; Jilemnice – Studenec u Horek 3:0 a 3:0; Hronov A – Červený Kostelec A 0:3 a 3:0.