VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem o víkedu

Náchodsko - Přehled sportovních událostí na Náchodsku ve dnech 23. - 24. října.

22.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Šimr

Sobota 23. října

FOTBAL – Divize: Jičín – Náchod (15.30). Krajský přebor: Dobruška – Česká Skalice (15.30), Doudleby nad Orlicí – Broumov (15.30), Kratonohy – Police nad Metují (15.30). I. B třída, sk. B: Deštné v O. h. – N. Město n. Met. (15.30). Okresní přebor, sk. Sever: Hejtmánkovice – Police n. Met. B (15.30), Machov – Stárkov (15.30), Meziměstí – Teplice n. Met. A (15.30). Okresní přebor, sk. Jih: Mezilesí – Červený Kostelec B (15.30), Jaroměř B – Babí (15.30), Hronov – Velké Poříčí (15.30). Okresní soutěž: Heřmánkovice – Ruprechtice (15.30), Martínkovice – Zábrodí (15.30). Divize dorostu – starší: Náchod – FK Pardubice B (10.00) Mladší: Náchod – FK Pardubice B (12.15).

HÁZENÁ – II. liga mužů SVČ: Ústí nad Labem – Náchod B (17.00). I. liga mladšího dorostu: Lovosice – Náchod (13.00).

KUŽELKY – I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Náchod (9.00). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Náchod (12.30). III. liga mužů: Červený Kostelec – Trutnov (10.00), Náchod B – Hořice B (14.00). III. liga žen: Česká Třebová – Náchod B (10.00).

NÁRODNÍ HÁZENÁ – I. liga mužů: Stará Ves n. O. – Krčín (11.30).

FLORBAL – II. liga mužů, Divize III: Náchod – Svitavy (18.00).

VOLEJBAL – II. liga žen: Náchod – SF Praha (9.00 a 13.00). II. liga mužů: Havlíčkův Brod – Hronov (11.00 a 15.00). I. liga juniorek: Náchod – Třebechovice (11.00 a 15.00), Liberec B – Červený Kostelec (10.00 a 14.00). KP I. třídy – muži: Červený Kostelec A – Dvůr Králové A (11.00 a 15.00), Janské Lázně A – Jaroměř A (10.00 a 13.00). KP I. třídy – ženy: Červený Kostelec A – Slavia HK B (9.00 a 13.00), Hronov A – Sokol HK A (9.00 a 13.00), Trutnov A – Hronov B (10.00 a 13.00).

Neděle 24. října

FOTBAL – I. A třída: Červený Kostelec – Jaroměř (15.30). I. B třída, sk. B: Borohrádek – Provodov (15.30). Okresní soutěž: Velké Poříčí B – Teplice n. Met. B (15.30). Divize žáků – starší: Kolín – Náchod (9.30). Mladší: Kolín – Náchod (11.15).

HÁZENÁ – I. liga mužů: Ostrava – Náchod (17.00). I. liga staršího dorostu: Ostrava – Náchod (15.00).

NÁRODNÍ HÁZENÁ – I. liga žen: Rokytnice – Krčín.

FLORBAL – II. liga mužů, Divize III: Náchod – Litomyšl (18.00).

VOLEJBAL – KP I. třídy – muži: Hronov B – Jičín A (10.00 a 13.00).

LEDNÍ HOKEJ – Krajská liga: Hronov – Nový Bydžov (17.00), Nové Město nad Metují – Nová Paka (17.00), Opočno – Jaroměř (17.00). (re)

22.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Manželé Doležalovi z Náchoda volili v hlavním městě Švédska

Petr Cvikýř dorazil do božanovského okrsku jen pár chvil  před vypršením volebního času. Vhodil svůj hlas do volební urny  pak hned došlo n sčítání hlasů.

Svůj hlas hodil do volební urny jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Manželé Žočkovi volili doma, komise za nimi přijela s přenosnou volební urnou

Rožmitál u Broumova - Celkem 50 voličů z evidovaných 129 přišlo během pátku odevzdat svůj hlas v nejmenším volebním okrsku na Broumovsku.

OBRAZEM: V Jaroměři volí mezi historickými vlaky

Jaroměř /FOTO/ - Železniční muzeum Výtopna v Jaroměři se v pátek 20. října proměnilo ve volební okrsek číslo 18.

Do volební místnosti v centru Broumova mířili turisté s volebními průkazy

Broumov – Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se dnes v osm hodin přehouply do druhého dne i ve volebním okrsku číslo šest, který sídlí ve Staré radnici na Broumovském náměstí. Za včerejšek odvolilo zhruba 37% evidovaných voličů.

Nová sezona začala už také výběrům

Náchod - První ze dvou venkovních turnajů okresních fotbalových výběrů kategorií U11 a U12 se odehrál ve Rtyni v Podkrkonoší a v Úpici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení