Sokol Krčín – Sokol Svinov 23:17 (12:9). Hrálo se za pěkného počasí a obě družstva předváděla pěknou a útočnou hru. Úvod vyšel lépe domácím hráčům, kteří v 10. min. vedli 6:3. Poté se začali více střelecky prosazovat i hráči ze Svinova a dvakrát se jim podařilo snížit náskok domácích až na rozdíl jedné branky (18. min. 7:6 a 24. min. 9:8). Závěr prvního poločasu patřil domácím hráčům, kteří navýšili své vedení na 12:9. Ve druhém poločase si hráči Krčína udržovali náskok o 2 – 4 branky, ale v 16. min. se podařilo hostům naposledy zdramatizovat utkání, když snížili na 16:15. Tento stav nastartoval domácí hráče k větší aktivitě a šňůrou pěti branek odskočili až na 21:15. V závěru za rozhodnutého stavu obě družstva prostřídala hráče a slušně hrané utkání skončilo 23:17. Utkání řídil rozhodčí Zadražil z Přeštic.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, (Kalivoda) – Červinka, Šefc, Leugner – Ulrych (9), Zimla (5), Marek (4), Václavek (3), Samek (2), Šimánek.
Ostatní výsledky 14. kola: Příchovice – Všenice 21:20 (12:12); Nýřany – Plzeň Újezd 22:22 (9:8); Tymákov – Stupno 8:11 (5:4); Žeravice – Brno 14:16 (3:10); Stará Huť – Studénka 21:11 (8:8).

Dohrávka z 12. kola: Stará Huť – Svinov 17:12 (6:4).