V nejslabší třídě, Klasik do 175 ccm, se nejlépe vedlo Jaromíru Tázlerovi juniorovi. Tento závodník z Rasošek dovedl svůj stroj MZ do síle na výborném šestém místě. O něco hůře se už vedlo velkopetrovickému Miloši Thérovi, který se svým motocyklem ČZ 125 skončil jedenáctý. O hodně lépe si vedli zdejší závodníci v kategorii do 250 ccm. Zde byl nejrychlejší Lubomír Koudelka s Yamahou, ale hned za ním se srovnala trojice regionálních zástupců. Dech beroucí souboj opět na trati sváděli Petr Krsek ze Zvole a Miloš Thér z Velkých Petrovic. O něco málo rychlejší byl nakonec jezdec ze Zvole, kterému tak připadla druhá příčka, třetí skončil Miloš Thér. Za těmito „vlčáky“ sváděl nelítostný souboj o čtvrtou příčku Josef Binar z Vlkova. Nakonec ji před Ronaldem Neefem uhájil o necelou vteřinu. Na výborném osmém místě pak závod dokončil náchodský Marian Walter, hned za ním pak dojel Jaromír Tázler senior. Neklasifikován pak byl jaroměřský Jiří Míl a Jaromír Tázler junior.

V kategorii do 350 ccm se do popředí výsledkových listin zapsal pátým místem Martin Holanec z Opočna. Náchodskému Marianu Waltrovi pak v cíli patřilo konečné deváté místo. V kategorii nejsilnějších strojů, do 500 ccm, skončil na vynikajícím druhém místě Jiří Serbousek z Velkého Třebešova. Smolně naopak začala sezona pro velkopoříčského Vladimíra Svobodu, jehož Eso si v závodě postavilo hlavu a svého jezdce do cíle nedovezlo.