Předání ocenění se jako hosté zúčastnili předseda krajského sdružení ČSTV Jiří Pekař a Českou asociaci stolního tenisu zastupoval její místopředseda Bohumil Kleprlík.

Kategorii mladšího žactva vyhrála Kateřina Rozínková (SK Dobré), které na konci sezony patřilo třetí místo na žebříčku České republiky mladších žákyň. Ve stejné kategorii chlapců zvítězil Martin Koblížek (Sokol Hradec Králové II.)

K ocenění ho přivedlo šesté místo na žebříčku České republiky. Stal se trojnásobným krajským přeborníkem v kategorii mladších žáků a na mistrovství České republiky vybojoval v mixu bronzovou medaili.

Starším žákyním letos na Královéhradecku dominovala další stolní tenistka SK Dobré, Simona Šlehobrová, která se ze slavnostního vyhlášení omluvila. Mezi chlapci zvítězil krajský přeborník ve dvouhře a v mixu staršího žactva, člen DTJ Hradec Králové, Lukáš Foff.

Poslední vyhlašovanou kategorií byl dorost. Ani zde se vítězka osobně nedostavila, pohár převzala za další stolní tenistku SK Dobré, Danielu Rozínkovou, její matka. S železnou pravidelností se této akce zúčastňuje Michal Lebeda a neudělal výjimku ani letos. Hráč Sokola Hradec Králové II. dominoval kategorii dorostenců.

(mr)