TJ SOKOL PODLÁZKY – SOKOL KRČÍN 18:21 (9:12)

Utkání začali hostující házenkáři dobře, rychle se ujali vedení 2:0, jenže domácí v 9. minutě srovnávali na 2:2. Krčín se ale opět dostal do trháku (3:5) a tento malý náskok si v dalších minutách spolehlivě udržoval. V 19. minutě hosté zvýšili na 8:5 a tříbrankový náskok si Krčín udržel až do poločasu – 9:12.

V prvních minutách druhé půle dokázal Krčín vždy gólově zareagovat na branku domácích, a tak si neustále udržoval dvou- až tříbrankové vedení. Krčín na chvíli vypadl z koncentrace po hrubém faulu domácího Barabáše, ale naštěstí to pro hosty mělo za následek jen snížení na rozdíl jediného gólu (15:16 a 16:17). Následně domácí promarnili několik šancí a Krčín soupeři opět gólově odskočil (16:19). Zbytek zápasu už hosté kontrolovali a zápas dovedli bezpečně do zdárného konce.

„Domácím jsme vrátili porážku z úvodu soutěže a udrželi jsme se v kontaktu s horní částí průběžné tabulky soutěže,“ těší krčínského trenéra Tomáše Pavlíka, který po zápase nešetřil chválou. „Opět velmi dobré utkání ze strany našich mladých útočníků. Podpora zkušenějších hráčů v zadních řadách byla tentokrát dobře naladěná. Několika výbornými zákroky v rozhodujících chvílích se blýskl Martin Chmelík a i on výrazně pomohl ke konečnému výsledku. Teď je na řadě zimní přestávka, kde musíme správně naladit formu na jarní část a zkusit postoupit do vyřazovací části play off,“ hledí už k jaru trenér Pavlík.

Sestava a branky Krčína: Chmelík – Leugner, Mikolášek, T. Marek, Verner, Červinka – Fišer (10), M. Marek (7), Linhart (4).
Další výsledky: Nezvěstice – Žatec 21:21, Opatovice nad Labem – Vítkovice 17:18, Rokytnice – Veselí n. M. 18:16, Plzeň Újezd – Přeštice 16:16, Tymákov – Nýřany 20:25.