Sokol Krčín – SK Chomutov NH 22:21 (12:15). Krčín se chtěl doma proti Chomutovu předvést, tyto jeho smělé cíle však vzaly velmi brzy za své. „Soupeřky s našimi hráčkami dokázaly držet krok a dokonce nás střelecky předčily. Naše obrana si nedovedla poradit s útočnicemi soupeře, které nás jednoduše přehrávaly," říkala po zápase krčínská trenérka Ludmila Fišerová.

Do chomutovského útoku nastoupila Judita Myslíková, která první vzájemné utkání v Chomutově nehrála, a s jejím příchodem hra hostujícího útoku šla neskutečně nahoru. I proto také první poločas Krčín prohrál 12:15.

Začátek druhého poločasu se ale domácím hráčkám povedl. Hned v úvodní minutě vstřelily dvě rychlé branky, pak si ovšem soupeře zase nechaly odskočit na rozdíl tří branek – 14:17. V dalším průběhu druhé půle se Krčínu povedlo stáhnout náskok soupeřek a ve 23. min. to byla remíza 21:21. Do konce zápasu padla už jen jedna branka, a to do sítě Chomutova. Zápas tak skončil výsledkem 22:21.

„Za druhý poločas musím obranu i brankářku pochválit, neboť inkasovaly pouze šest branek a tím pomohly týmu k hubenému vítězství," dodala trenérka Fišerová.

Ženy Krčína mají před sebou poslední házenkářský víkend jarní sezóny. V sobotu se doma utkají s Blovicemi, a to v netradičním čase, ve 13 hodin. Důvodem je konání MČR starších žaček, v němž budou krčínské naděje bojovat o mistrovský titul. V neděli pak ženy Krčína zakončí sezónu zápasem ve Studénce.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Štefková – Macková, Nejmanová, Žižková – Kotlářová (7), Zimlová (5), Koudelková (3), Šimánková (3), Hamanová (2), Rydlová (2).

Další výsledky: Dobruška – Příchovice 26:29, Rokytnice – Tymákov 15:21, Blovice – Hlinsko 19:12, Rokytnice – Příchovice 19:20, Dobruška – Přeštice 24:23, Studénka – Blovice 13:11. (vz, mr)

1. Tymákov 24 20 0 4 525:369 40
2. Dobruška 24 18 1 5 569:493 37
3. Přeštice 25 18 1 6 518:385 37
4. Příchovice 24 13 2 9 501:457 28
5. Rokytnice 25 11 2 12 473:503 22
6. Krčín 24 10 1 13 437:472 21
7. Hlinsko 24 7 3 14 402:443 17
8. Chomutov 25 5 5 15 382:497 15