Sokol Dobruška – Sokol Krčín 15:15 (7:7).

Od začátku bylo utkání vyrovnané, žádné z družstev nezískalo větší vedení než o dvě branky. Soupeře hostujcí hráčky překvapily velmi dobrou hrou obrany, dařilo se i brankářce Šefcové. I díky těmto faktorům byl o poločase stav 7:7. Také druhý poločas byl po všech stránkách vyrovnaný, i když v 18. minutě vedla hostující děvčata již o dvě branky. Poté se hlavně vinou nepřesných přihrávek v útoku podařilo domácím vyrovnat. Ještě ve 26. minutě vedl Krčín o branku, soupeři se však podařilo znovu srovnat a v nervózním závěru utkání již další gól nepadl. Na stavu již nic nezměnil ani trestný hod Dobrušky zahrávaný po skončení hrací doby. „Musíme zmínit historicky první bod získaný v I. lize s tímto soupeřem a bojovnost celého družstva,“ dodala po utkání hostující útočnice Věra Zimlová.

Zápas bez problému řídil J. Václavek z Horního Maršova.

Tento víkend čeká ženy Krčína těžké dvoukolo, když na domácím hřišti přivítájí v sobotu loňského mistra SK Chomutov NH a v neděli TJ Šroubárnu Žatec.
Sestava a branky Krčína: Šefcová (Štěpánová) – Chrastilová, Nejmanová, Stuchlíkova, (Balážová) – M. Marková (5), Poláčková (4), Zimlová (3), J. Marková (2), Vecková (1), Novotná.

Ostatní výsledky: Studénka – Hlinsko 13:15 (6:6); Rokytnice – Vracov 23:3 (15:2); Chomutov – Žatec 16:15 (7:10); Přeštice – Modřany 11:8 (7:3); Tymákov – Spoje Praha 20:13 (8:3). (vz)