Sokol Krčín – Sokol Svinov 19:10 (9:6). V úvodu utkání byli o něco lepší hosté, když jejich kapitán Horáček vstřelil tři branky a v 10. min. vedli 3:2. V 15. min. už byl vyrovnaný stav 4:4 a začala se zlepšovat hra domácích, kteří postupně navyšovali své vedení na poločasových 9:6. Druhý poločas odehráli domácí výborně, útok přehrával rychlou kombinační hrou obranu Svinova a obrana Krčína dovolila hostům vstřelit první branku až ve 20. min. – 17:7. Posledních deset minut se už dohrávalo v klidu a utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích 19:10. Utkání řídil pan Otto Schmidt z Rokytnice.
Sestava a branky Krčína: Kalivoda (Chmelík) – Červinka, Šefc, Mikolášek – Samek (9), Václavek (8), Marek (2), Pavlík, Šimánek.

Další výsledky: 1. NH Brno – SK Žeravice 18:13 (6:5); TJ Stará Ves – SK Studénka 21:13 (12:7); TJ Příchovice – TJ Avia Čakovice 20:22 (8:11); TJ Plzeň Újezd – TJ Stará Huť 21:20 (11:10); TJ DIOSS Nýřany – Sokol Stupno 23:21 (10:13).