Sokol Krčín – TJ Přeštice 21:14 (9:5). Sobotní zápas začal lépe pro hosty. Od první minuty domácí hráčky jen dotahovaly náskok soupeře, smazat se jim ho podařilo až v 17. min., kdy Krčín srovnává na 5:5. Od tohoto okamžiku skvěle hrající obrana s výborně chytající brankářkou Šefcovou nenechala hostující družstvo do konce prvního poločasu skórovat. Domácí útočnice se naopak dál střelecky prosazovaly, což mělo za následek poločasové vedení 9:5.

Druhá půle pokračovala v nastaveném trendu z konce prvního poločasu. V útoku se nadále Krčínu dařilo vstřelovat branky, kdežto hosté stále narážely na domácí obranu. V 6. min. domácí hráčky vedly 13:5, ve 13. min. 15:8 a ve 21. minutě 17:10. Zápas už poté Krčín v klidu dovedl do vítězného konce v poměru 21:14.
Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Nejmanová, Pavlíková, Žižková, Mervartová – Koudelková (6), Kotlářová (6), Poláčková (4), Zimlová (3), Hamanová (1), Rydlová (1).

Další výsledky: Chomutov NH – Draken Brno 16:16, Dobruška – Příchovice 20:12.

Sokol Krčín – TJ Příchovice 12:8 (5:4). Povzbuzeni sobotním úspěchem nastupovaly k nedělnímu duelu krčínské ženy s cílem opět naplno bodovat. Tento zápas byl ovšem mnohem vyrovnanější.

Od začátku se na obou stranách nemohly proti dobře hrajícím obranám a skvěle chytajícím brankářkám střelecky prosadit útoky, proto skóre narůstalo jen velmi pozvolna – v 5. minutě 1:0, v 10. min. 2:2, ve 20. min. 2:3 a v 25. min. 4:4. Do konce poločasu se Krčínu podařilo vstřelit ještě jednu branku, díky níž vyhrál poločas 5:4.

Druhá půlka utkání měla stejný scénář jako ta první. Útočnice obou družstev se jen těžko prosazovaly, takže rozdíl ve skóre se moc neměnil. Zlom přišel až ve 12. min. za stavu 10:8, kdy Krčín opět zamkl svou branku a výborně chytající gólmanka Šefcová nedovolila soupeři do konce zápasu skórovat. Domácí útočnice naopak přidaly ještě dvě branky, takže se Krčín mohl radovat z konečného vítězství 12:8.
Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Nejmanová – Zimlová (6), Koudelková (3), Hamanová (2), Poláčková (1), Kotlářová.

Další výsledky: Dobruška – Přeštice 26:16, Chomutov – Hlinsko 23:22, Žatec – Draken Brno 12:13. (vz, mr)