TJ Plzeň Újezd – Sokol Krčín 15:15 (6:9)

Utkání v Plzni mohlo Krčínu zajistit třetí místo v tabulce po základní části.

A Krčín také do utkání vstoupil dobře, brzy se ujal vedení a prakticky po celý první poločas držel domácí házenkáře v dostatečném odstupu. Ve 20. minutě první půle vedl Krčín 8:3, pak ale trochu polevil a dovolil domácím snížení na poločasových 6:9.

Vedení hostující hráče uspokojilo a při vstupu do druhé půle je zastihlo nesoustředěné. Domácí toho náležitě využili a v 5. minutě vyrovnávali na 9:9. Až poté se Krčín opět probudil, začal hrát a v 16. minutě odskočil na 9:13. Jenže přišel další krčínský výpadek, který měl za následek vyrovnání ve 26. minutě na 14:14. Vzápětí šli navíc domácí poprvé v utkání do vedení (15:14). Potřebnou remízu Krčín nakonec přece jen urval, a to díky proměněnému trestnému hodu po skončení řádné hrací doby.

Sestava a branky Krčína: Martin, Rýdl – Leugner, Červinka, Šefc, Verner – Štrof (6), Fišer (6), M. Marek (2), Linhart (1), Valtera.

Ostatní výsledky: Podlázky – Nýřany 15:18, Opatovice nad Labem – Přeštice 29:24, Nezvěstice – Vítkovice 21:14, Tymákov – Rokytnice 17:17, Čakovice – 1. NH Brno 13:17.

TJ AVIA Čakovice – Sokol Krčín 21:13 (12:7)

V posledním utkání základní části se Krčín představil na půdě posledního celku tabulky a již jistého sestupujícího. Ani jednomu z mužstev už o nic nešlo a především na straně Krčína se to ve hře viditelně projevilo.

Do utkání nakonec nastoupili v dresu Krčína všichni hráči, kteří se pravidelně neobjevují v základní sestavě.

Domácí házenkáři se naopak chtěli před domácími diváky rozloučit dobrým výkonem a výsledkem byl nakonec celkem jednoznačný průběh.

Krčín v něm držel s domácími krok jen do 15. minuty první půle, kdy na ukazateli skóre svítil stav 5:5. Pak již dominovaly Čakovice a do konce poločasu celkem snadno odskočily na 12:7. Stejný průběh měl i druhý poločas. Domácí kontrolovali utkání až do konečných 21:13.

Sestava a branky Krčína: Rýdl – Leugner, Verner, Šefc, R. Marek, Červinka – Fišer (7), Linhart (3), M. Marek (2), Fišer (1), Valtera.

Další výsledky: Opatovice nad Labem – Nýřany 17:18, Podlázky – Přeštice 16:18, Tymákov – Vítkovice 25:27, Nezvěstice – Rokytnice 16:10, Plzeň Újezd – 1. NH Brno 20:15.

12. 1. NH Brno 22 5 1 16 381:449 11

Pozn.: Celkům na pátém a šestém místě tabulky, tj. Nezvěsticím a Rokytnici byl po skončení soutěže odečten jeden, respektive dva body.