Svá mistrovství republiky respektive Zimní poháry absolvovali žáci od 10 do 14 let na různých místech naší republiky.

Nejúspěšnějším žákovským plavcem oddílu se stal Michal Jerman, který zvítězil v moravské části Zimního poháru 10letého žactva ve Vsetíně. Zlatou disciplínou se pro něj stala distance 50m znak, kde dohmátl v čase 37,9. Navíc získal další čtyři stříbra na tratích 50, 200, 400 volný způsob a na 50m prsa a přidal bronz na 100m volný způsob.

Nejlepší plavkyní Delfína v kategorii žákyň se stala v Brně na moravské části Zimního poháru 11letého žactva Štěpánka Rožnovská. Na 200m prsa vybojovala druhé místo časem 3:06,5 a na poloviční trati skončila šestá. Navíc se podílela na úspěchu obou štafet Delfínu. Štafeta 4x 50m volný způsob ve složení Rožnovská, Zítková, Zajíčková a Tetauerová vyplavala bronz a polohová štafeta, kde Zámečníková nahradila Zajíčkovou, dohmátla čtvrtá jen jednu desetinu za bronzem.

Vteřinu za stupni vítězů doplavala na mistrovství republiky 12letých v Trutnově Petra Lemfeldová na trati 200m volný způsob. Na dalších kraulařských tratích 400 a 800m brala dvě šestá místa a na 400m polohově byla sedmá. K tomu se stala tahounkou štafet 4x50m volný způsob a 4x50m polohový závod, které doplavaly na čtvrtém místě ve složení Lemfeldová, Linhartová, Hofmanová a Tereza a Anežka Rožnovské.

Desetileté plavkyně Delfínu dosáhly ve Vsetíně na tři stříbra – Kristýna Voborníková dohmátla druhá na 100m motýl za 1:36,0 a pomohla ke stejnému kovu i dvěma štafetám – na 4x50m volný způsob i na 4x50m polohově. Na tomto úspěchu se podílelo celkem pět plavkyň – Voborníková, Slavíková, Doležalová, Špryňarová a Kyprová.

Jen těsně za stupni vítězů zůstali také ve Vsetíně na 50m volný způsob Karolína Slavíková, která na dvojnásobné trati skončila pátá, a František Hanzl na 200m polohově, když přidal dvě páté pozice na 100 motýl a 400 volný způsob. V této disciplíně žaček zde shodného pátého místa dosáhla náchodská Kristýna Voborníková. Vojtěch Říha zde doplaval šestý na 50m znak.

Na sedmou pozici v disciplíně 100m prsa dosáhla v Trutnově 12letá Anežka Rožnovská. Nadaný houslista Viktor Tomek byl devátý v Kopřivnici na mistrovství republiky 14letých na 1500m volný způsob a 10. na 400 volný způsob. (pj)