V sobotu zde bojovaly ženy včetně domácího celku. Svou převahu potvrdila prvoligová družstva a obsadila první tři příčky. Postup do semifinále si bez problému zajistily celky Dobrušky a Hlinska.

Hned v prvním utkání se střetl favorizovaný Krčín s domácím Náchodem a již poločas (12:2) ukázal, že o vítězi je takřka rozhodnuto. Národní házenkářky Krčína si pak ještě v dalším utkání poradily s Humpolcem, následovaly však porážky s Hlinskem a Dobruškou a bylo po postupových nadějích. Šanci na postup brzy ztratily tak hráčky domácí Rubeny, které po prohře s Krčínem podlehly také Hlinsku a Dobrušce. S tou ale odehrály zcela vyrovnanou partii, když v poločase dokonce vedly 9:7. Ve druhé části však již favorit neponechal nic náhodě a utkání dovedl do vítězného konce. Jediné vítězství pak hráčky Náchoda zaznamenaly v utkání s Humpolcem, který zdolaly rozdílem deseti branek.
Výsledky čtvrtfinále žen:

Sokol Krčín – Náchod 18:6 (12:2); – Humpolec 16:6 (8:3); – Hlinsko 7:15 (4:6); – Dobruška 16:26 (10:14).
SK Rubena Náchod – Hlinsko 12:19 (7:11); – Humpolec 13:3 (7:1); – Dobruška 12:20 (9:7).
Sokol Dobruška – Hlinsko 17:16 (11:7); – Humpolec 17:6 (10:4).

TJ Jiskra Humpolec – Hlinsko 8:19 (2:13).

Nedělní souboje mužů byly naopak dramatičtější a vyrovnanější. K vidění byla opravdu kvalitní, technická a rychlá házená. Postupové příčky si nakonec zajistili favorité, Sokol Krčín a 1.NH Brno.

Krčínští muži vstoupili do turnaje vítězstvím nad Dobruškou, následovala jasná výhra nad Podhorním Újezdem a čtyřbranková výhra nad Brnem. V posledním vystoupení pak již remizovali s Brnem 12:12.

Výsledky čtvrtfinále mužů:

Sokol Krčín – Dobruška 18:11 (9:3); – Podhorní Újezd 25:11 (14:4); – Žeravice 15:11 (9:8); – Brno 12:12 (8:5).
1.NH Brno – Podhorní Újezd 20:13 (9:9); – Žeravice 13:11 (8:4); – Dobruška 12:10 (5:3).

SK Žeravice – Dobruška 13:15 (8:9); – Podhorní Újezd 20:13 (9:8).

Sokol Dobruška – Podhorní Újezd 18:20 (9:11).