TJ Sokol Krčín – TJ Šroubárna Žatec 15:12 (8:4). Začátkem zápasu nemohli krčínští mladíci v útoku vstřelit více branek, i proto dlouho vedli pouze 2:1. Když se útočníci Krčína konečně uklidnili, začali zvyšovat vedení svého týmu až na poločasových 8:4.
Ve druhém poločase pokračovali krčínští žáci v navyšování náskoku na 14:8. V posledních sedmi minutách ale Krčín soupeře nechal snížit na konečných 15:12.
Branky Krčína: Pavlík 8, Brož 4, Pavlíček 2, Havel 1.

TJ Sokol Krčín – Sokol Svinov 12:11 (8:7). Po celý zápas se Krčínu nepodařilo vytvořit si větší náskok než o dvě branky (5:3, 7:5, 10:8). A tak se Krčínští až do konce báli o výsledek.
Branky Krčína: Pavlík 11, Brož 1.

TJ Sokol Krčín – Baník Most NH 16:15 (8:8). Další velmi vyrovnaný zápas s velkým počtem vstřelených branek na obou stranách sehrál Krčín v souboji s domácím Mostem. Krčínu se ani v tomto utkání nepodařilo vytvořit si rozhodující náskok, a i tentokrát se o výsledek strachoval až do samého závěru.
Branky Krčína: Pavlík 11, Pavlíček 3, Havel 1, Brož 1.

TJ Sokol Krčín – TJ Jiskra Humpolec 13:9 (6:6). V prvním poločase se soupeři z Humpolce dařilo držet vyrovnaný stav, o vítězství Krčína tedy rozhodla až zlepšená hra obrany ve druhém poločase.
Branky Krčína: Pavlík 10, Brož 2, Havel 1.

TJ Sokol Krčín – TJ Plzeň – Újezd 10:10 (7:8). TJ Plzeň Újezd byl nejtěžší soupeř celého Poháru ČR s výbornou obranou.
Po prvním poločase Krčín poprvé na turnaji prohrává, když mu chyběla trocha střeleckého štěstí. Ve druhém poločase předvedla obrana společně s brankářem Ježkem výborný výkon, když dovolili vstřelit soupeři jen dvě branky. Na podstatně zlepšený výkon obrany však nedokázal navázat krčínský útok, kterému se podařilo zápas jenom zremizovat na konečných 10:10. „Mrzí nás to, protože v posledních minutách jsme měli dvě velké šance," litují zpětně trenéři Krčína Miloš Červinka a Petr Kotlář.

TJ Sokol Krčín – NH Řevnice 13:0 (5:6). Střelecké trápení si Krčín přinesl i do prvního poločasu s Řevnicemi, když soupeř vedl ještě v 5. min. druhého poločasu. Až potom se podařilo krčínským nadějím zápas otočit a dovést ho do vítězného konce. „V tomto zápase jsme chtěli smazat ztrátu ve skóre 14 branek na Plzeň Újezd, to se nepovedlo a tak jsme skončili na druhém místě," dodali k utkání trenéři.
„Za celý pohár chceme naše žáky pochválit za předvedené výkony. V obraně jsme doplatili na malou výšku našich brankářů, náš útok vedl nejlepší střelec celého turnaje Jan Pavlík, autor nakonec 57 branek. Příjemným překvapení byl výkon obránce Tomáše Jakla," vracejí se ke stříbrnému turnaji trenéři Červinka a Kotlář.

Sestava a branky Krčína: Jan Ježek, Lukáš Hauck – Vojtěch Červinka, Tomáš Jakl, Artur Kalynyč, David Vondra – Jan Pavlík (57), Matyáš Brož (10), Ivo Pavlíček (8), Daniel Havel (4). Trenéři: Miloš Červinka a Petr Kotlář.

Další výsledky Poháru ČR mladších žáků: Plzeň Újezd – Humpolec 9:5, – Svinov 8:4, – Řevnice 10:5, – Žatec 10:2. Žatec – Řevnice 9:8, – Humpolec 10:5, – Svinov 10:4, – Most 8:10. Most – Řevnice 14:7, – Humpolec 7:10, – Svinov 9:8. Humpolec – Řevnice 11:7, – Svinov 6:5. Svinov – Řevnice 11:9. (dop, mr)