TJ HSK Sokol Náchod – Ježci Heřmanův Městec 8:1 (2:0, 3:1, 3:0).

Úvod utkání se domácím příliš nevydařil, několik chyb v obranné činnosti musel řešit výborný Cimbálník v domácí svatyni a když už ho hosté překonali, pomohla mu branková konstrukce. Naštěstí v závěru úvodního dějství Bittner a po něm Boroš dvěma přesnými zásahy určili další průběh utkání. Ve druhé části nejprve dvěma zásahy upravil na 4:0 kanonýr Bittner, po něm se trefil i Bielik, za hosty na 1:5 upravil Novák. Poslední dějství přineslo už jen přesné trefy Bittnera, který se prosadil hned dvakrát a na konečných 8:1 upravil Kosík.
Branky TJ HSK Sokol Náchod: Bittner 5, Boroš, Bielik a Kosík.

 

TJ HSK Sokol Náchod – Ježci Heřmanův Městec 10:1 (3:0, 4:0, 3:1).

Když hned v úvodní minutě otevřel skóre domácí Kosík, zdálo se, že domácí opět ovládnou průběh utkání, jenže větší část první třetiny patřila šancím hostů, které znovu nepustil do hry výbornými zákroky Cimbálník. A jak jinak – uklidnění domácím přinesly opět dva zásahy z hokejek Boroše a Bittnera - 3:0. Poté už byl průběh jednoznačný, nejprve se přesně trefil bezchybný obránce Kubeček – 4:0. Až na 7:0 postupně upravovali, střelecky disponovaný Bittner (2x) a Kosík. V poslední části opět skóroval Kubeček, po něm i neúnavný Jansa, za hosty se postaral o čestný úspěch neobsazený Cejgl – 1:9. Jubilejní desátou branku domácích pak zaznamenal po pěkné individuální akci Maršík.
Branky TJ HSK Sokol Náchod: Bittner 3, Kosík 2, Kubeček 2, Boroš, Jansa a Maršík.


O držitelích bronzových medailí se rozhodne už tuto neděli v Pardubicích, kam zajíždějí náchodští Sokolíci k dvojzápasu se čtvrtými DDM Pardubice.
Sestava TJ HSK Sokol Náchod: Cimbálník – Kubeček, Bielik, Maršík, Jansa – Bittner, Kosík, Burdych – Boroš, Borbély, Kohout.