I. LIGA MUŽŮ

Sokol Krčín – Sokol Opatovice nad Labem 16:10 (7:7). Začátek domácím moc nevyšel a na první gól čekali až do 5. min., kdy už hosté vedli 2:0. Druhá branka Krčína přišla o šest minut později a znamenala vyrovnání na 2:2. Následně Opatovice znovu odskočily, aby Krčín ve 23. min. srovnával na 4:4. Vyrovnaný stav domácí drželi až do poločasu.

Začátek druhé části byl ještě poznamenán koncem prvního poločasu a v 11. min. byl stav 8:9. Další fáze utkání již konečně přinesla trochu házené. Obranná i útočná řada plnila taktiku a výsledek se brzy dostavil. Od 12. do 23. minuty domácí vstřelovali z každého útoku branku, obranná řada vše plně podpořila a výsledkem bylo vedení 14:9 a tím i rozhodnutí celého utkání.

Tomáš Pavlík, trenér Krčína: „Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila a některé akce byly velmi pohledné. Celý zápas byl poznamenán nádechem dvou místně sousedících týmů, který jsme podstatně lépe dokázali zkorigovat."

Sestava a branky Krčína: Chmelík – Leugner, Červinka, Mikolášek, Šefc, Hrnčíř – Štrof (7), Samek (6), Marek (2), Valtera (1), Hladík.

Další výsledky: Plzeň Újezd – Studénka 26:15, Nýřany – Vítkovice 16:16, Tymákov – Stará Ves n. Ondř.  20:12, Nezvěstice – Svinov 20:18, 1. NH Brno – Čakovice 19:10.

Sokol Krčín – TJ Avia Čakovice 20:14 (11:6). Proti navrátilci do nejvyšší soutěže začali domácí zhurta a brzy vedli 2:0. Hosté se však vzchopili a v 10. min. už to bylo 3:3. V 16. min. domácí sice opět vedli 5:3, ale ve 21. min. už bylo znovu srovnáno (6:6). Hostující obrana s přibývajícím časem přidávala na tvrdosti, až to vyvrcholilo několika nepotrestanými likvidačními zákroky. Až do konce poločasu se hostující útočníci nedokázali prosadit, výsledkem toho byl  zisk rozhodujícího náskoku – 11:6.

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy částečně emočně zklidněny. V krčínské sestavě už v této fázi chyběl pro pohmožděné rameno Ondřej Václavek. I přesto si domácí nadále udržovali dostatečný náskok. Konečnou podobu výsledku hosté v závěru zkorigovali na 20:14.

Tomáš Pavlík, trenér Krčína: „Utkání bylo pro diváka ne zrovna pohledné. Přílišná tvrdost v prvním poločase poznamenala celý zbytek zápasu, kde ani vedení utkání arbitrem zrovna nepřispělo k jeho hladkému průběhu."

Sestava a branky Krčína: Chmelík – Mikolášek, Červinka, Leugner, Hrnčíř, Šefc – Václavek (8), Marek (6), Valtera (4), Štrof (2), Hladík.

Další výsledky: Plzeň Újezd – Vítkovice 27:13, Nýřany – Studénka 20:21, Tymákov – Svinov 16:13, Nezvěstice – Stará Ves n. Ondř. 19:14, 1. NH Brno – Opatovice n. L. 21:17.

I. LIGA ŽEN

Sokol Krčín – Sokol Tymákov 24:24 (11:11). První poločas byl ovlivněn tvrdou hrou soupeře, přesto domácí hráčky dokázaly se soupeřem držet krok v počtu vstřelených branek. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a kvalita útoků převyšovala nad obranami. Díky tomu bylo skóre v poločase srovnané 11:11.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a po rychlých protiútocích na každé straně přibývaly branky. Ve 23. minutě soupeř odskočil na rozdíl 2 gólů a v tuto chvíli se zdál výsledek zápasu pro Krčín bodově ztracen. Útočnice ale dokázaly opět skóre srovnat a utkání díky tomu skončilo spravedlivou remízou 24:24.

Jiří Fišer, trenér Krčína: „V utkání je nutné vyzdvihnout hru celého týmu. Střelecky se zaskvěla Veronika Poláčková, autorka 11 branek."

Sestava a branky Krčína: Kočová, Šefcová –  Macková, Chrastilová, Linhartová –  Poláčková (11), Fišerová (6), Zimlová (5), Hamanová (2).

Další výsledky: Blovice – Studénka 16:14, Přeštice – Rokytnice 21:16, Chomutov – Spoje Praha 20:15, Žatec – Hlinsko 11:12, Dobruška – Modřany 17:5.

Sokol Krčín – TJ Spartak Modřany 14:10 (7:3). Začátku utkání domácí hráčky vládly a v prvních patnácti minutách si vytvořily čtyřgólový náskok.  Pak se úspěšnost střelby domácího útoku snížila až na poločasových 7:3.

Na začátku druhého poločasu krčínský útok opět zabral a v 10. minutě domácí vedly 11:4. Tento výsledek Krčín natolik uspokojil, že brankového výpadku dokázal soupeř využít a snížil v 18. minutě na rozdíl tří branek (11:8). Krčín si pak ale již své vítězství pohlídal.

Jiří Fišer, trenér Krčína: „Na utkání se výrazně podepsala brankářka hostí, při lepším proměňování střeleckých příležitostí jsme mohli vyhrát výraznějším rozdílem. Přesto lze pochválit všechny hráčky za uplynulé dvoukolo a výborný zisk tří bodů."

Sestava a branky Krčína: Kočová, Šefcová –  Macková, Chrastilová, Linhartová, Popelková, Metelková –  Poláčková (5), Zimlová (5), Fišerová (3), Koudelková (1), Hamanová, Kotlářová.

Další výsledky: Blovice – Rokytnice 16:20, Přeštice – Studénka 23:14, Chomutov – Hlinsko 18:25, Žatec – Spoje Praha 22:16, Dobruška – Tymákov 20:18.

1. Přeštice        4    4    0    0    88:55    8
2. Dobruška     4    4    0    0    88:56    8
3. Hlinsko         4    3    0    1    67:60    6
4. Krčín            4    2    1    1    73:60    5
5. Tymákov     4    2    1    1    81:76    5
6. Žatec           4    2    0    2    64:57    4
7. Rokytnice     4    1    1    2    66:75    3
8. Studénka     4    1    1    2    58:67    3