Muži si domů vezou tři body

TJ Plzeň Újezd – Sokol Krčín 17:18 (10:9). V průběhu prvního poločasu se obě družstva střídala ve vedení, ale ani jednomu se nepodařilo získat výraznější náskok. Na konci byli o jednu branku lepší domácí – 10:9. Také druhý poločas probíhal v duchu prvního. V 18. min. za nerozhodného stavu 16:16 se podařilo krčínským útočníkům odehrát téměř osm minut v útočné třetině a vstřelit 17. branku. Hráči Plzně z následného útoku vyrovnali na 17:17. V poslední minutě se hosté kombinační hrou dostali do vyložené šance, kterou zastavil domácí obránce faulem. Nařízený trestný hod na konci utkání hosté proměnili a zvítězili 17:18. Utkání řídil Hynek Sladký.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Leugner, Šefc, Mikolášek – Ulrych (9), Zimla (7), Marek (1), Pavlík (1), Václavek.
Další výsledky: Žeravice – Všenice 20:11 (10:7); Brno – Příchovice 27:16(15:10); Svinov – Nýřany 17:18 (11:9); Studénka – Tymákov 17:11 (6:5); Stupno – Stará Huť 17:14 (8:7).

Sokol Stupno – Sokol Krčín 13:13 (8:7). Úvod vyšel lépe domácím, kteří v 6. min. vedli 4:2. Ve 12. min. již bylo vyrovnáno 4:4. Od tohoto stavu si už žádné družstvo nevypracovalo větší náskok než o jednu branku. Na konci prvního poločasu byli šťastnější domácí – 8:7. Ve druhém poločase se podařilo hráčům Krčína vypracovat nadějný náskok – 18. min. 9:12, který se i přes velmi dobrý výkon obrany s brankářem Chmelíkem nepodařilo udržet. V poslední minutě domácí vyrovnali a utkání skončilo nerozhodně 13:13. Utkání řídil Stanislav Zadražil.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, (P. Kalivoda) – Leugner , Šefc, Mikolášek – Ulrych (5), Zimla (5), Václavek (2), Marek (1), Pavlík.
Další výsledky: Žeravice – Příchovice 16:17 (11:8); Brno – Všenice 16:15 (9:9); Svinov – Tymákov 22:10 (14:4); Studénka – Nýřany 8:14 (4:8); Plzeň Újezd – Stará Huť 24:17 (12:7).

Ženy se vracejí s prázdnou

SKNH Klášterec – Sokol Krčín 20:16 (10:8). V poslepované sestavě držely krčínské hráčky s domácími krok až do 20. min. druhého poločasu. V tuto chvíli došlo k další tragédii, když se těžce zranila již ve velmi prořídlé sestavě Krčína další hráčka, Jana Marková. S vykloubeným loktem byla přivolanou sanitkou dopravena do nemocnice v Kadani. Od této chvíle již bylo jasně znát, že v hlavách krčínských děvčat byla více starostlivost o spoluhráčku a její zdravotní stav, než boj o body. Soupeř ještě do konce utkání vstřelil 3 branky na konečných 20:16
Sestava a branky Krčína: Faltovám – Štefková, Nejmanová, Přichystalová, Štěpánová – Zimlová (7), M. Marková (5, Novotná (2), Poláčková (1), J. Marková (1 – nedohrála).

Ostatní výsledky: Spoje Praha – Modřany 12:14 (9: 9); Hlinsko – Žatec 29:20 (15:12); Rokytnice – Přeštice 22:13 (13: 6); Studénka – Tymákov 12:14 (6:7); Chomutov – Dobruška 21:21 (0:0).

SK Chomutov NH – Sokol Krčín 25:22 (12:10). Proti mnohonásobnému mistru ČR i nepřízni rozhodčích bojovaly krčínské házenkářky až do stavu 13:13, kdy došlo k dalšímu zranění hráčky Krčína – Martiny Novotné. Od této chvíle už byla na střídačce pouze ze soboty zraněná Andrea Přichystalová. V závěru utkání navíc rozhodčí vyloučil ještě Štefkovou, takže Krčín pokračoval o šesti hráčkách a vlastně i bez možnosti vystřídání, což bylo rozhodující pro závěrečné minuty.

Sestava a branky Krčína: Faltová – Štefková, Nejmanová, Přichystalová, Štěpánová – M. Marková (10), Poláčková (7), Zimlová (4), Novotná (1 - nedohrála).

Ostatní výsledky: Hlinsko – Spoje Praha 23 :10; Modřany – Žatec 9:10 (4:2); Studénka – Přeštice 15:15 (9: 8); Rokytnice – Tymákov 18:19; Klášterec – Dobruška 14:20.