Z pozvaných nakonec nedorazil Lukáš Pešek, za něhož zaskočil jeho bratr Karel, nepřijel také Míra Popov, jenž v tu dobu přebíral v Itálii pohár za umístění v jejich šampionátu a také Matt Lagrive.

Na poslední chvíli se ale pořadatelům podařilo sehnat známého jezdce, který se hlavně prosadil v USA, i když před tím zanechal nesmazatelnou stopu v MČR, a to Radek Vincent Urbanec, který svým dílem přispěl k dobré náladě. Ta v kulturním domě panovala i přesto, že utrpěl vážný úraz při závodění a od té doby jezdí na vozíku.

Další věc, která se pořadatelům z Motoklubu Věčná jízda zdařila, bylo to, že i když nepřijel výše jmenovaný Matt Lagrive, tak byla vydražena jeho kombinéza s podpisem, se kterou úspěšně reprezentoval stáj Intermoto. Částka 6200 korun, za kterou byla kombinéza vydražena, bude předána prostřednictvím racing teamu v čele s Joskou Kubíčkem do speciální školy NONA v Novém Městě nad Metují.

Dolanský zaplněný kulturní dům byl svědkem bravurního moderování Josky Kubíčka a Miloše Čiháka spolu s jezdci, kteří do Dolan dorazili. (dop)