NEZVĚSTICE - KRČÍN 22:12

Domácí zápasu od úvodu jasně kralovali, což se odrazilo i v konečném skóre. „Těžké utkání pro naše mladé hráče. Vlastně bez volby střídání v obraně a určitých omezení v útočné hře,“ říkal po utkání hostující trenér Tomáš Pavlík.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Rýdl – Verner, R. Marek, Zavřel – Mich. Fišer (7), Mir. Fišer (4), Linhart (1), Valtera.

TYMÁKOV - KRČÍN 27:21

Do poloviny prvního poločasu byli hosté v Tymákově lepší, jenže pak nastal zlom. „Najednou, jako bychom nevěděli, co hrát a přitom jsme měli hrát pořád stejně,“ nechápal hostující trenér Pavlík. Domácí toho využili a odskočili na 11:8. Krčín pak do poločasu korigoval na 12:10. Úvod druhé půle však pohřbil veškeré krčínské naděje, domácí rychle odskočili na 18:12 a svůj náskok si už do konce pohlídali.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Rýdl – Verner, R. Marek, Zavřel – Mich. Fišer (10), Linhart (7), Valtera (2), Mir. Fišer (1), L. Marek (1).