1. HBC Svitavy – NA Rangers 0:11 (0:4, 0:4, 0:3). Rangers nastoupili na hřišti mužstva, kde se v poslední době soupeřům snadno nevyhrává.
Jenže tentokrát se hrálo hned od úvodního hvizdu dle not hostů, kteří do utkání vlétli soustředěni a patřičně nabuzeni.
Skóre otevřel v čase 5:30 po samostatné akci Řehák – 0:1. Pak se k němu připojil na konci 12. min. Hudeček a když na počátku 15. min. přidal svou druhou zápasovou trefu Řehák, bylo to 0:3.  Třetinové skóre posunul na 0:4 hostující kapitán Kania.
V prostředním dějství se nejprve gólově prosadil Hudeček a ani ne po minutě přidal Tovtík šestý gól Rangers. Pak přišla Hajníkova chvíle, když gólově zakončil samostatnou akci – 0:7. Závěrečné slovo prostředního dějství patřilo Hudečkovi, který ve 30. min. dovršil hattrick –  0:8.
Ve třetí části se ještě v úvodní minutě trefil podruhé v zápase Hajník –  0:9. Pak si střeleckou radost mohl vychutnat, a to hned dvakrát, pouze Dudadík, který nejdříve skóre zaokrouhlil na 0:10 a v úvodu 43. min. Dudadík poslal konečný stav na 0:11 pro Rangers. V závěrečné min. byl vyloučen Junek, Biegl neinkasoval a udržel tak podruhé v sezóně čisté konto.
Branky: Hudeček 3, Řehák 2, Hajník 2, Dudadík 2, Kania, Tovtík.
Sestava NA Rangers: Biegl – Borůvka, Malík, Junek – Hajník, Kania, Hudeček, Tovtík, Řehák, Dudadík
V dalším zápase nastoupí NA Rangers zítra ve 14 hodin v dohrávce na hřišti českotřebovské rezervy.
Další výsledky: Hradec Králové B – Česká Třebová B 4:1, Letohrad B – Chlumec nad Cidlinou 0:6, Chrudim – Heřmanův Městec 8:1. (jk, mr)

1. Chlumec n. C.        10    8    0    1    1    58:21    25
2. Chrudim                 10    7    2    0    1    46:24    25
3. NA Rangers              9    6    0    0    3    57:20    18
4. Hradec Král. B         10    4    1    0    5    35:43    14
5. Heřm. Městec         10    4    0    0    6    26:48    12
6. Č. Třebová B           9    2    2    1    4    25:25    11
7. Letohrad B             10    2    0    3    5    32:53    9
8. Svitavy                    9    3    0    0    6    27:54    9