I. LIGA ŽEN

SKK Primátor Náchod – KK Zábřeh 7:1 (3358:3224). Náchod naložil se Zábřehem stejným způsobem jako v předchozím domácím zápase s Konstruktivou.

Brožková rozhodla o svém vítězství nad Wiedermannovou už po třech dráhách. Hrdinová zůstala jen 8 kuželek pod šestistovkou a Kubové nedala žádnou šanci. Po první třetině vedl Náchod přesvědčivě 2:0 o 80 kuželek.

V prostřední části byla převaha Náchoda ještě výraznější. Moravcová i Adamů vyhrály nad svými soupeřkami první tři dráhy, takže ještě před koncem druhé třetiny měl Náchod zajištěnu minimálně remízu. O vítězství bylo prakticky rozhodnuto, protože náskok Náchoda při skóre 4:0 narostl na 156 kuželek.

Cvejnové stačil na vítězství na její poměry i slabší výkon nad Horňákovou. Na kuželky sice vyhrála zábřežská hráčka, ale na body byla lepší Cvejnová. Čestný úspěch hostů zařídila Killarová, která těsně porazila Kučerovou. Po vítězství 7:1 o 134 kuželek je Náchod stále ve hře o třetí místo.

Sestavy a výkony Náchod – Zábřeh: Brožková 557 – Wiedermannová 516, Hrdinová 592 – Kubová 553, Moravcová 543 – Švubová 522, Adamů 551 – Ollingerová 496, Cvejnová 560 – Horňáková 567, Kučerová 555 – Killarová 570.

Další výsledek 20. kola: Valašské Meziříčí – Blansko 6:2.