Náchod - Maloměřice 25:27

Souboj posledního Náchoda s prvními Maloměřicemi měl být podle papírových předpokladů jasnou záležitostí hostujícího týmu.

Jenže nebyl.

Domácí začali velmi dobře a nejenže se soupeřem drželi krok, ale chvílemi ho dostávali i do úzkých.

„Někde ve druhé třetině první půle jsme dokonce vedli o pět branek, bohužel jsme ten náskok do konce poločasu ztratili,“ litoval po zápase domácí trenér Jaromír Bílý.

Zlom přišel na začátku druhého poločasu, kdy Maloměřice domácím odskočily a ve zbytku utkání už si mírný náskok udržovaly. „Je škoda, že jsme nedokázali uhrát aspoň bod, protože si myslím, že jsme proti Maloměřicím předvedli zatím nejlepší výkon,“ dodal náchodský trenér.

Zajímavostí je, že v dresu soupeře se objevili hned tři náchodští odchovanci, kteří svému mateřskému oddílu nastříleli celkem deset branek. O pět tref se postaral Osoba, čtyři góly přidal Černý a jednu Vítek.

Fakta – sestava a branky Náchoda: Vaněček, Klesl – Hrachový 1, Kosinka 2, Hlaváček, Metelka 5, Tyler 1, Cvejn 7, Štajnrt, Lojda 3, Resl 1, Vaněk, Hejzlar, Freiberg 5. Rozhodčí: Procházka, Horáček. ŽK: 2:3. Vyloučení: 2x 2 min.:3x 2 min. Sedmičky: 5:2. Diváci: 140. Poločas: 12:12.

Jedinou branku Náchoda vstřelil Olympii HK/Kratonohám Jakub Vaněček (ve výskoku v modro-bílém).
Poslední celek si odvezl z Bělovse tři body

Další výsledky 7. kola: Hustopeče – Strakonice 26:24, Sokol Vršovice – Dvůr Králové 25:25, Zlín – Velká Bystřice 21:24, Jičín B – Chodov 25:28.

V předposledním podzimním utkání zajíždějí prvoligoví náchodští muži v neděli 18. listopadu na palubovku Sokola Vršovice.