NA Rangers – HBC DDM Alfa Pardubice 4:5 (1:1, 1:3, 2:1). Hodně nekompletní domácí tým udrželi čisté konto jen do 5. min. To spoza branky nahazoval dorostenecký reprezentant Bílý míček před branku, jenže ten skončil překvapivě v síti – 0:1. Radost na domácích tvářích byla v 8. min. po střele Resla při vyloučení Vršinského – 1:1.

Vstup do prostředního dějství se Jezdcům vydařil parádně, neboť již v 1. min. skóroval po spolupráci s Tovtíkem Salnický – 2:1. Jenže vzápětí fauloval Hofman a po necelé minutě trestal gólově Kubeš – 2:2. V 8. min. přišel nedovolený zákrok domácího Hofmana a po chvíli se trefil nechytatelně Dubišar – 2:3. Po minutě tentýž hráč zvýšil na 4:2 pro Alfu, když spoza branky zaskočil Gütlera.

Ve 3. min. třetí části přišel nedovolený zákrok Raila a v přesilovce trestal Frencl – 2:5. Zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto, ale přišel faul Hrnčíře ve 13. min. a po minutě se prosadil výborně hrající Salnický, když využil spolupráce s Hofmanem – 3:5. V 15. min. se konečně trefil kanonýr Tovtík – 4:5. V závěru ještě přišel faul Raila a na vyrovnání již ale domácím nezbyl čas. Z postupu do dalšího kola Českého poháru se tak radují hokejbalisté Alfy Pardubice.

Petr Hofman, hrající trenér NA Rangers: „Český pohár je pro obě mužstva druhořadá soutěž a podle toho vypadalo složení obou týmů. Pro nás je škoda, že jsme se nesešli, protože oslabená Alfa byla dnes k poražení. Těší mě střelecké probuzení Salnického a náš dobrý taktický výkon v první a druhé třetině.“

Branky NA Rangers: Salnický 2, Resl a Tovtík.

Sestava NA Rangers: Gütler – Borůvka, Hofman, Fogl – Tovtík, Salnický, Kubeček, Rail, Resl, Salnický, Veselka