Pořadatelé vše dobře připravili, a tak jen deštivé počasí trochu pokazilo dojem z této soutěže.

Domácí startující jako první po velkých problémech na koši do boje o čelní příčky vůbec nezasáhli. Také Červený Kostelec po katastrofě na rozdělovači skončil hluboko v poli poražených.

První povedený útok předvedla až Kramolna NTC a dlouho držela první příčku před dobře běžícím Novým Hrádkem. Ohnišov po problémech na spoji savic nakonec obsadil čtvrté místo.

Překvapením soutěže se stalo zcela zasloužené vítězství Nahořan. Vysokov A předvedl také chybu na rozdělovači, která znamenala velkou časovou ztrátu. Od pátého místa se seřadily Bukovice, Blažkov, Vršovka a Černčice.

Překvapením ženské kategorie se staly ženy Ohnišova, které předvedly opravdu pěkný útok a dlouho držely první místo. Až útok Kramolny NTC (i přes chybu na koši) je jen o jednu setinu posunul na konečné druhé místo. Zasloužené třetí místo patří ženám Blažkova. Čtvrté připadlo Vršovce před oběma družstvy Nového Hrádku, Bohuslavicemi a Lhotou za Červeným Kostelcem. Výsledkovou listinu uzavírají Vysokov, Velký Třebešov a Blažkov B.

Náchodská hasičská Primátor NTC liga pokračuje tuto sobotu soutěží v Ohnišově. Začátek je v deset hodin. (dop)