Krčínským ženám vstup do nového ročníku vyšel, když na hřišti SK Studénka vyhrály rozdílem pěti branek.

SK Studénka – Sokol Krčín 12:17 (7:10). Prvních patnáct minut bylo vyrovnaných (3:3), pak se však krčínské útočnice konečně probudily a o poločase svítil na tabuli výsledek 7:10. Druhý poločas začaly hostující hráčky pozorně v obraně a úspěšně proměňovaly střelecké příležitosti. Od rozhodnutého stavu 8:15 se do hry na straně Krčína postupně podívaly i mladší hráčky.

První ligový start má za sebou patnáctiletá Petra Kotlářová, která v zápase do puntíku splnila očekávání trenérů. Proměnila dva pokutové i dva trestné hody a navíc přidala také branku ze hry.

Další krčínskou novinkou na prahu nové sezony je hostování Marie Duškové, která si vyzkoušela hru za krčínskou obranu od patnácté minuty druhého poločasu.

Dalším soupeřem krčínských žen je Dobruška, kde se hraje v neděli od 10.30 hodin.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Dušková – Macková, Chrastilová, Nejmanová, Valášková, Pavlíková – Poláčková (7), P. Kotlářová (5), Zimlová (4), Fišerová (1), V. Kotlářová, Rydlová.

Další výsledky 1. kola: Hlinsko – Dobruška 20:30, Modřany – Rokytnice 14:18, Tymákov – Žatec 20:9, Příchovice – Chomutov 20:19. (vz)