Sokol Krčín - Sokol Dobruška 14:21 (8:11). V prvním duelu narazil Krčín na Dobrušku. Na výkonu se odrazilo hned několik vlivů: ospalost, nerozehranost v zimní ligové přestávce a možná i jistá míra rezignovanosti u často se opakujících derby. Krčínské hráčky opět neobstály ve zdolání dvou základních pilířů dobrušské hry, kterými jsou produktivita Petry Laštovičkové v útoku a úspěšnost zákroků brankařky Lenky Kubcové. I když po většinu hrací doby nebyl rozdíl ve skóre více než tři góly, nepodařilo se Krčínu vyrovnat. V závěru utkání již vůle polevila a rozdíl se navýšil až na konečných 14:21.

TJ Sokol Rokytnice -Sokol Krčín 16:24 (6:10). Celému družstvu bylo jasné, že o postupu do finále poháru rozhodne druhý zápas s výkonově vyrovnaným soupeřem, Sokolem Rokytnicí.

Do tohoto zápasu vkročilo družstvo Krčína s naprosto jiným nasazením. Prosadil se útok rychlou kombinační hrou i obrana důrazným obsazováním hlavní střelkyně Pavly Jurtíkové. Taková hra soupeře poněkud zaskočila, nebyl schopný stejné reakce a Krčín si tak budoval dostatečný brankový náskok, aby si v závěru utkání mohly vyzkoušet hru všechny hráčky soupisky. Po poločasových 6:10 pro Krčín bylo konečné skóre nejdůležitějšího utkání 16:24.

TJ Stará Ves - Sokol Krčín 15:22 (5:11). Třetím soupeřem semifinálového turnaje byla TJ Stará Ves, družstvo z krajské soutěže. Tady byl již viditelný rozdíl ve výkonnosti a zkušenosti hráček. Již v prvním poločase bylo jasné, že mohou jít na hřiště sbírat zkušenosti i mladší hráčky Krčína. Kromě střeleckých nepřesností a chyb z nesehranosti se však nic zásadního na hře Krčína nezměnilo, a tak vypadal výsledek jasně 15:22 pro Krčín.

Sokolu Krčín se podařilo dokázat, že i v zimní soutěži s ním musí soupeři počítat mezi nejlepšími, a tak si zahraje dvoudenní finále poháru na přelomu března a dubna v Bílovci, kde mu kromě Dobrušky budou dalšími soupeři Žatec a Tymákov.

Další výsledky: TJ Sokol Rokytnice - TJ Stará Ves 17:16, Sokol Dobruška - TJ Stará Ves 29:22, Sokol Dobruška - TJ Rokytnice 19:15.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Kočová Štefková, Macková, Šimůnková, Nejmanová, Linhartová, Popelková Poláčková (18), Titlová (18), Zimlová (9), Fišerová (7), Koudelková (6), Kotlářová (2). (vz)